Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wyższa Szkółka Jazdy realizuje profesjonalny program nauczania jazdy konnej. Zajęcia prowadzi 15 doświadczonych instruktorów na 45 koniach.

Ponad połowa stawki, to konie małe, dedykowane dzieciom.

Nasze konie

NIKA
Ur. 17.03.2009r.
Rasa: koń norycki
o. Bigor
m. Astra

GALILEO
Rasa: lusitano
Ur. 20.03.2010r.
m. nn
o. nn

JIBOIA
Ur. 1.01.2014r.
Rasa: lusitano
o. nn
m. nn

FURIOSO
Ur. 12.02.2017r.
Rasa: Furioso North Star
o. furioso XXXVI -12 Nimród
m. The Bart Furioso II-94

ESCALETO
Ur. 4.05.2014r.
Rasa: camargue
o. Ubu De Belugo
m. Oseille De Belugo

TURYN
Ur. 6.04.2006r.
Rasa: kuc
o. Bolero
m. Tosia

PEJKO
Ur. 20.04.2013r.
Rasa: węgierski koń sportowy
o. Gant
m. Csabos

ARCHENLANDIA koń mały
ur. 14.04.2007
o. V. I. P. m. Aqua Fresh

IDOL kuc
ur. 09.05.2009

IRLANDKA koń mały
ur. 21.03.2005

LEGOLAS kuc walijski
ur. 27.7.2010
o. Ramona’s Tequilla Boy m. Landman’s Samanta

MIDAS kuc feliński
ur. 7.02.2009
o. Harbin m. Mozajka

MODEO kuc feliński
ur. 19.03.2006

PARGO kuc feliński
ur. 24.06.2008
o. Bambo m. Proza

KARLA kuc niemiecki wierzchowy
ur. 11.05.2008
o. V.I.P. m. Kromka

TAJFUN kuc
ur. 04.2009

COLORADO

CORA sp
ur. 29.03.2001
o. Dżahangir m. Cyma

DAMIUS xx
ur. 05.05.2013
o. Alhijaz m. Damonie

DANLOP wlkp.
ur. 28.02.2004
o. Ajbek m. Dubla

DRAGON typ szlachetny
ur. 15.04.2004

GITUŚ kuc
ur. 10.06.2009
o. NN m. Lucina

IDEAŁ kuc
ur. 08.05.2009
o. Benny m. Ilka

IGOR kuc
ur. 01.04.2005
o. Jegor m. Kaśka

IMPET mały koń
ur. 2012

MANKIND xx
ur. 15.03.2011
o. Mandrake El Mado m. Miss Anita

MUZKA kuc feliński
ur. 14.04.2004
o. Harbin m. Mozajka

PENTAGON-K kuc feliński
ur. 10.03.2012
o. Harbin m. Pacynka

RAXA kuc
ur. 23.04.2003
o. Dębiec m. Rewia

TALIA wlkp.
ur. 11.02.2009
o. Carlus I m. Tamiza

TRENER xx
ur. 12.02.2009
o. Exaltation m. Tralka

URLOP kuc connemara
ur. 18.06.2013
o. Ares m. Ursala

KAZAL
ur. 14.04.2014
Rasa: pełna krew angielska
o. Glavalcour
m. Kamikola

Zobacz więcej

Instruktorzy

Paula Stachowiak

Beata Oleś

Michał Przybylak

Jacek Pękalski

Tomasz Ogonowski

Agnieszka Bienert

Anna Skrzypek

Alicja Piotrowska

Paulina Śliwa

Małgorzata Łuczak

Ewa Warsz

Kasia Kasprzak