Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wyścigowe ABC dla widzów

Informacje praktyczne

Wstęp na teren Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych zawsze jest bezpłatny, również podczas dni wyścigowych.

Przy samym torze znajdują się dwie trybuny, na których miejsca są ogólnodostępne i nienumerowane.

Daty najbliższych dni wyścigowych znajdziecie w zakładce kalendarz gonitw.

 

Przychodząc na wyścigi warto zaopatrzyć się w program gonitw, w którym znajdziecie nie tylko godzinowy rozkład dnia, ale też listę startujących koni i jeźdźców, informacje na ich temat oraz oceny ekspertów. To na pewno pomoże w wytypowaniu faworyta!

Darmowy program w wersji papierowej znajdziecie w specjalnie oznaczonych stojakach. Możecie również skorzystać z programu online dostępnego tutaj lub wejść na stronę z programem skanując kod z jednej z kilkudziesięciu naklejek rozmieszczonych na terenie obiektu (zdjęcie programu i naklejek).

Obstaw swojego faworyta

Wyścigowe emocje są jeszcze większe, kiedy w gonitwie biegnie wytypowany przez Was koń!

Zakłady zawierać można na miejscu w kasach, które znajdują w holu kasowym pod trybuną, w strefie VIP oraz w innych oznaczonych miejscach. W większości kas zapłacicie kartą. Jeśli chcecie uniknąć kolejek, to warto wcześniej zarejestrować się na stronie traf.pl gdzie zakłady zawierać można online.

Chcecie dowiedzieć się więcej się więcej o zasadach gry? Tutaj dowiecie się jak obstawiać i czym różnią się od siebie poszczególne zakłady.

Dress Code

Wyścigi to niepowtarzalna okazja, żeby wyglądać wyjątkowo. Symbolem wyścigowej elegancji są nakrycia głowy - fascynatory, kapelusze i kaszkiety.
Wstęp do strefy ogólnodostępnej jest możliwy dla każdego, bez względu na strój, jednak zachęcamy wszystkich do ubierania się zgodnie z etykietą wyścigową.

Dress code jest już natomiast weryfikowany jeśli chcielibyście wejść do strefy VEP (Very Elegant Person). Wstęp do tej strefy jest bezpłatny, natomiast swoistym “biletem” jest właśnie wyścigowa elegancja.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o wyścigowym stylu, znaleźć inspirację w naszym lookbooku i dowiedzieć się gdzie możecie zaopatrzyć się w najbardziej stylowe akcesoria, to zajrzyjcie do zakładki dress code

Dojazd i parking

Nasz tor jest położony zaledwie 7 km. od ścisłego centrum Wrocławia.

Dostaniecie się do nas:

  • rowerem
  • komunikacją miejską
  • pociągiem
  • samochodem

 

Podczas dni wyścigowych obowiązuje zakaz wjazdu na teren obiektu, z wyjątkiem uprawnionych aut. Gościom oferujemy w tym czasie płatny parking zewnętrzny z wjazdem od ul. Zwycięskiej, ale ze względu na duże obłożenie polecamy wybrać się do nas komunikacją miejską lub rowerem.

Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce dojazd i parking.