Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Reklama i Sponsoring

Tor Wyścigów Konnych - Partynice to doskonałe miejsce do promocji Twojego biznesu.

Bez względu na wielkość Twojej firmy, czy branżę w której działasz, nasze miejsce daje Ci możliwość dotarcia do tysięcy potencjalnych klientów, którzy odwiedzają nasz obiekt.

Pakiety sponsorskie

Patronat gonitwy to najbardziej prestiżowy sposób na reklamę podczas wyścigów.

Oprócz standardowych świadczeń, przedstawiciele firmy biorą udział w dekoracji zwycięskiego konia na padoku wyścigowym i mogą razem z nami przeżywać ten wyjątkowy moment.

Zostań sponsorem tytularnym jednej z gonitw lub całego dnia wyścigowego i skorzystaj z benefitów jakie oferują nasze pakiety sponsorskie. Dokładny opis świadczeń wraz wyceną znajdziesz w ofercie sponsorskiej.

Nośniki reklamowe podczas dni wyścigowych

Wyścigi konne na stałe wpisały się już do wrocławskiego kalendarza imprez. Najważniejsze dni wyścigowe zawsze przyciągają wielotysięczną publiczność. Dajemy Państwu możliwość skorzystania z nośników reklamowych o dużym zasięgu oddziaływania podczas jednych z największych, otwartych wydarzeń plenerowych we Wrocławiu. Lista dostępnych nośników i ich wycena znajduje się w ofercie sponsoringu i reklamy.

Stałe nośniki reklamowe

Tor Wyścigów Konnych - Partynice to miejsce tętniące życiem nie tylko podczas wyścigów. Każdego dnia tysiące odwiedzających korzystają z naszej ścieżki pieszo - biegowej, spędzają czas wolny w strefach rekreacyjnych i biorą udział w zajęciach jazdy konnej. Jeśli szukasz sposobu na dotarcie z Twoją ofertą do lokalnej społeczności, to proponujemy umieszczenie nośników reklamowych w miejscach o największym natężeniu ruchu. Do Twojej dyspozycji oddajemy ogrodzenia ścieżki pieszo-biegowej oraz dojścia na tor, hale jeździeckie i wiele innych.