Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wynajem przestrzeni eventowych

Zobacz, jak wyglądają oferowane przez nas przestrzenie eventowe i wybierz najlepsze miejsce dla Twojego wydarzenia.

Teren przed trybuną

 

Ten malowniczy obszar  położony jest między torem wyścigowym, a zabytkową trybuną główną. Na terenie znajduje się namiot gastronomiczny o powierzchni 200m2 z drewnianą podłogą, piaszczyste place, idealne pod strefy chill-out oraz zadaszone trybuny na 1500 osób. Możliwe jest połączenie terenów przed trybuną oraz padoku wyścigowego przy organizacji większej imprezy.

Teren przed trybuną to idealne miejsce we Wrocławiu do organizacji koncertów, festiwali, wydarzeń sportowych, czy dużych imprez firmowych.

12 000 m2 powierzchni dobra elektryfikacja dostęp do 30 toalet oświetlenie imprezy do 10 000 uczestników

Padok wyścigowy

 

Na terenie Padoku wyścigowego znajdziemy zarówno utwardzoną powierzchnię, jak i tereny trawiaste i częściowo zadrzewione. Dzięki temu, przestrzeń tę można łatwo podzielić na funkcjonalne strefy. 

Padok wyścigowy sprawdzi się bardzo dobrze przy organizacji imprez plenerowych, wydarzeń o charakterze targów, czy mniejszych koncertów.

9 000m2 tren częściowo utwardzony bardzo dobra elektryfikacja dostęp do 30 toalet imprezy do 3 000 uczestników

Padok zielony

 

Padok zielony to trawiasta,  ustawna przestrzeń o regularnym kształcie, która znajduje się w rekreacyjnej części kompleksu. Do użytku gości oddajemy również namiot eventowy z drewnianą podłogą, który stanowi bardzo dobre zabezpieczenie na wypadek deszczu. W sąsiedztwie padoku zielonego znajduje się park linowy, z którego uczestnicy imprezy mogą korzystać na ustalonych warunkach. 

Padok zielony to idealne otoczenia dla imprez okolicznościowych, firmowych pikników, czy innych imprez plenerowych.

5 000m2 bardzo dobra elektryfikacja namiot eventowy 200m2 imprezy do 1000 uczestników

Stara Herbaciarnia

 

Niedawno odrestaurowana Stara Herbaciarnia to nowość w naszej ofercie. W budynku z 1907 roku znajdziemy przeszklony salon urządzony w stylu angielskiego jockey clubu, dwa pokoje typu suite, łazienkę oraz funkcjonalną kuchnię. Pomieszczenie wyposażone jest w duży ekran, bar i wygodne fotele. 

Przeznaczeniem Starej Herbaciarni są przede wszystkim spotkania biznesowe, szkolenia czy warsztaty. W sezonie istnieje również możliwość zaaranżowania przylegającego do budynku terenu zielonego.

Salon 55m2 Infrastruktura szkoleniowa  Teren zielony Wydarzenia do 20 uczestników (wnętrze) lub 70 uczestników (wnętrze + teren zielony)

Loża Klubu Wyścigów Konnych

 

Loża Kluby Wyścigów konnych to przede wszystkim 80m2 zadaszonego, z trzech stron przeszklonego tarasu, z którego rozciąga się wspaniały widok na tor wyścigowy. Na dole znajduje się  pomieszczenie gospodarcze, oraz wygrodzony teren zielony, który można odpowiednio zaaranżować na potrzeby wydarzenia. Loża to ciekawa przestrzeń na imprezy okolicznościowe oraz mniejsze wydarzenia firmowe.

80m2 tarasu + pomieszczenie 40m2 toalety teren zielony wydarzenia do 40 osób (taras) lub do 80 osób (taras + teren zielony)

Dodatkowe atrakcje

 

Przy organizowanych u nas wydarzeniach, możemy zaproponować wyjątkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych:

 • przejażdżki na kucykach
 • pokazy konne
 • zwiedzanie stajni z przewodnikiem i lekcja o koniu
 • wyścigi konne w goglach VR
 • park linowy
 • plac zabaw “Konikowo”

Kompleksowa obsługa Twojej imprezy

Oprócz samego wynajmu powierzchni eventowych, oferujemy również kompleksową obsługę Twojego wydarzenia.

 • obsługa gastronomiczna wydarzenia
 • motyw przewodni imprezy i tematyczne atrakcje
 • dmuchańce i strefa animacji dla dzieci
 • zawody sportowe 
 • warsztaty kreatywne dla dzieci i dorosłych
 • pokazy
 • technika, nagłośnienie, infrastruktura eventowa