Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Babie Lato Partynice

Babie Lato Partynice – najnowsze miejsce na plenerowej mapie Wrocławia. Jedyny w swoim rodzaju picnic chill bar, zlokalizowany na niezwykle zielonej przestrzeni, jaką jest Tor Wyścigów Konnych.

Niesamowity klimat, wszechobecna przyroda i aranżacja przestrzeni w kolorze białym, okoliczny staw oraz pobliskie towarzystwo stadniny i otwartej przestrzeni toru wyścigowego Partynice sprawi, że odetchniecie Państwo od zgiełku miasta i przeniesiecie się prosto do czasów imprez piknikowych, rodem z lat 20.

W ciągu dnia zapraszamy wraz z całymi rodzinami. Żagle przeciwsłoneczne ochronią Was przed upałem, urocza strefa dla dzieci zajmie je na moment. Wieczorami miejsce stanie się jeszcze bardziej magiczne. Ciepłe, delikatne oświetlenie oraz palenisko, sprawi, że nie będziecie chcieli opuszczać Babiego Lata!

W samym środku Babiego Lata zastaniecie urokliwą altankę – uraczy Was najlepszymi trunkami w tym mieście serwowanymi przez barmanów Vertigo Jazz Club & Restaurant. Orzeźwiające lemoniady, pobudzające kawy i przepyszne drinki. A to nie wszystko! Nie zabraknie również przekąsek – zapraszamy na naleśniki w wydaniu na słodko i wytrawnie (również w wersji vege i bez glutenu) oraz kosze piknikowe.

W doskonały humor wprowadzi Was również przestrzeń do zabawy dla każdego, w której znajdziecie pole golfowe, bule, stolik szachowy i boisko do badmintona i wiele więcej! Jeśli to Wam nie wystarczy - na barze znajdować się będą gry planszowe. Zamierzamy przywrócić stare gry towarzyskie do życia.

W Babim Lecie odbywać się będą również wspaniałe eventy, koncerty, wystawy oraz różnego rodzaju warsztaty organizowane przy współpracy z Vertigo.

W tym roku zaskoczymy Was kolejnymi atrakcjami!
Atmosfera zdecydowanie sprzyjać będzie niezapomnianym chwilom!