img: Zwycięski El Pago Pago

Zwycięski El Pago Pago

Zwycięstwo z niedzielnych wyścigów na Służewcu przywozi trenowany na Partynicach przez Michała Borkowskiego sprinter El Pago Pago, który bardzo łatwo, z przewagą 5 długości, wygrał pod Aslanem Kardanovem gonitwę dla 4-letnich i starszych koni IV grupy na dyst. 1400 m.

Bliski podobnego sukcesu był inny podopieczny tr. M. Borkowskiego, Ophelia’s Aidan, który wywalczył drugie miejsce w otwierającej mityng gonitwie dla 3-letnich i starszych koni III grupy (2200 m), tracąc do zwycięskiego Bat Eatera (tr Salih Plavac, dż. Sergey Vasyutov) ¾ długości.

W sobotę dwukrotnie drugie miejsce w gonitwach z płotami zajmowały konie tr Pawła Pałczyńskiego: Runa w Nagrodzie Generała Stanisława Maczka (3200 m), będącej częścią cyklu gonitw dla koni 3-letnich „Partynice – Służewiec”, o krótki łeb za Perliosem (tr Maciej Jodłowski, k. dż. Petr Tuma) oraz Jadmir w Nagrodzie 1. Dywizji Kawalerii Wojska Polskiego dla 4-letnich i starszych koni (3200 m), 1¾ dł. za Feliksem (tr Kazimierz Rogowski, dż. Marek Stromsky).

Fot. Monika Metza-Jodłowska

Ostatnie newsy