img: Za nami Halowe Zawody w Ujeżdżeniu

Za nami Halowe Zawody w Ujeżdżeniu

W ciepłą i słoneczną październikową sobotę odbyła się, w hali WTWK Partynice we Wrocławiu, sportowa rywalizacja w konkurencji ujeżdżenia. Na starcie zgromadziło się 62 konie oraz 58 zawodników, którzy w 93 przejazdach w 11 konkursach różnych klas walczyli o puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe.  W ramach zawodów rozegrano Halowy Amatorski Puchar Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego w dwóch kategoriach wiekowych: Debiuty (Fot.1) oraz Program L1. W kategorii debiuty najlepsza okazała się Aleksandra Kaglik na kucu Legolas (Fot.2). Amazonka zdobyła Puchar DZJ oraz roczną licencję DZJ na starty w zawodach regionalnych. Drugie miejsce zajęła Amelia Jodkowska (Fot.3) i kuc Irlandka a trzecie Zofia Kopańska i Igor. Piękny debiut młodych amazonek, życzymy dalszych sukcesów.

kategorii L1 klasyfikacja końcowa wyglądała następująco: pierwsze miejsce: Ilona Bigda i Casanova, drugie Monika Kertyńska na Quality Fantastic, natomiast trzecia miejsce wywalczyła Agata Stasiak i Wagabunda Ponysport. Pierwsze miejsce uhonorowane zostało pięknym pucharem oraz roczną licencję DZJ na starty w zawodach regionalnych. Nagrody rzeczowe za kolejne miejsca ufundował sklep jeździecki Zdrowy Koń.  Link

Wyniki klasyfikacji końcowej: KLIK 

Wyniki: końcowe HP DZJ: KLIK

W konkursie klasy L2 regionalnym najlepsza okazała się czteroletnia klacz Kenzi  (Enzo-Avalanche / Sandro Hit) wł. Aleksandra Skowrońska-Lampka pod Małgorzatą Brodziak z KJ Picador Wrocław (Fot.4).  Para ta uzyskała wynik 68,523%, który okazał się najwyższym wynikiem w całych zawodach. Dla tej pary artystka Kama Karst namaluje obraz na zamówienie. Dodatkowo nagrodą specjalną w tym konkursie był bon na zakupy produktów marki Pro-Linen oraz witaminy i próbki pasz dla koni. Gratulujemy serdecznie!

Wyniki konkursu L2: KLIK. 

W konkursie klasy P zwyciężyła para: Agata Żabska i Dumka na Dwa Serca z Stowarzyszenie Sportowe Vidavia (Fot.5). Klasę D najlepiej pojechała para: Katarzyna Konarska i sześcioletni ogier Elear (Solaris-Ella Fama) z LKS Stragona Strzegom (Fot.6).  Sponsorem tych konkursów była marka Pro-Linen, zawodnicy otrzymali bony zakupowe produktów tej marki oraz witaminy i próbki pasz dla koni.

Wyniki konkursu: P2D1.

W konkursach klasy N zwyciężyły: w N4 Wiktoria Bobowiec i Alby’s Mocca ze Stowarzyszenia Sportowego Vidawia (Fot.7), a w konkursie N3 Zofia Koszewicz na koniu Achilles z KJ Picador Wrocław. Sponsorem konkursu N4 była marka ForHorses.

Wyniki konkursów: N4N3.

Najliczniej obsadzony był konkurs C-1 o nagrodę firmy DHORSE. Pierwsze miejsce zajęła Natalia Badura i Werbena z LKJ Lewada Zakrzów (Fot.8). Nagrody w postaci niepowtarzalnych wzorem podkładek pod owijki w konkursie C1 osobiście wręczała właścicielka firmy Katarzyna Kuriata (Fot.9).

Wyniki konkursu: C1.

Najtrudniejszy konkurs dnia klasy CC o nagrodę sklepu jeździeckiego Zdrowy Koń wygrała Małgorzata Brodziak na koniu Garton z KJ Picador Wrocław (Fot.10).

Wyniki konkursu: CC1.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom uzyskanych wyników. Zapraszamy serdecznie na kolejne zawody w ujeżdżeniu na WTWK Partynice, które odbędą się 23 listopada 2019 roku.

Fot. Tomasz Kaczkowski, Foto album: KLIK

Wyniki zawodów: KLIK

Ostatnie newsy