img: Wyścigowa niedziela na Służewcu z partynickimi końmi

Wyścigowa niedziela na Służewcu z partynickimi końmi

Podczas niedzielnego mityngu na Służewcu oprócz Endemola w Derby ścigać się będą również inne konie z partynickich stajni wyścigowych, w większości trenowane przez Michała Borkowskiego.

Inter Approach pobiegnie w gonitwie dla 3-letnich i starszych koni II grupy na dystansie 1400 m, a El Pago Pago wystartuje w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni wyłącznie IV grupy, również na dyst. 1400 m.

W handikapie IV grupy dla 3-letnich koni (2000 m) z 12 rywalami zmierzy się Australian Reef, boks w maszynie startowej gonitwy dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej III grupy (1800 m) zajmie Maeali Muscat (zgłoszona też do tej gonitwy Aliat Al Khalediah będzie wycofana).

Australian Spring pobiegnie w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni IV grupy (1600 m), Anwar Al Khalediah wystartuje w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej IV grupy (1600 m).

W gonitwie dla 3-letnich klaczy czystej krwi arabskiej II grupy hodowli krajowej (1800 m) na starcie stanie Free Stajla trenerki Justyny Domańskiej.

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy