img: Wielka Warszawska dla Night Tornado

Wielka Warszawska dla Night Tornado

Wielką Warszawską na Służewcu wygrał faworyt Night Tornado trenowany przez Krzysztofa Ziemiańskiego i dosiadany przez Stefano Murę.

Night Tornado nie zawiódł w roli faworyta najważniejszej i najwyżej dotowanej (220.500 zł) gonitwy sezonu w Polsce, pewnie sięgając po zwycięstwo. Drugie miejsce nieoczekiwanie wywalczył inny z koni trenera K. Ziemiańskiego – Petit, na którym jechał Sergey Vasyutov.

Trzecia finiszowała Nemezis pod Dastanem Sabatbekovem, czwarty był Night Thunder pod Szczepanem Mazurem, a dopiero piąte miejsce zajęła Nania z Niemiec, na której jechał John Egan. Za nią na szóstej pozycji wyścig ukończył Hipop de Loire partynickiego trenera Michała Borkowskiego, dosiadany przez Sanzhara Abaeva.

Dobrze w niedzielę na służewieckim torze spisała się Hyderabadi z partynickiej stajni trenera Łukasza Sucha. Pod wodzą Kumushbeka Dogdurbeka Uulu zajęła trzecie miejsce w handikapie III grupy dla 3-letnich i starszych koni  na dyst. 2200 m. Do zwycięzcy Notoriousa (tr. Michał Wyrzyk, dż. Joanna Wyrzyk) straciła mniej niż dwie długości.

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy