img: Wielka obsada Wielkiej Warszawskiej

Wielka obsada Wielkiej Warszawskiej

Międzynarodowo, licznie i jakościowo znakomicie przedstawia się tegoroczna obsada Wielkiej Warszawskiej. Lista startowa obejmuje 11 koni z Czech, Francji, Niemiec i Polski.

Nania niemieckiego trenera Rolanda Dzubasza, ubiegłoroczna oaksistka i wicederbistka ze Służewca, jest ostatnio w wyśmienitej formie, sensacyjnie wygrała gonitwę Listed w Hanowerze.

Świetne rezultaty osiąga Plontier francuskiego trenera Simone Brogiego, trenowana we Francji przez Alicję Karkosę Calliepie minimalnie przegrała polski Oaks z Lady Iwoną.

Czeskie stajnie reprezentują Wilantos trenera Grzegorza Wróblewskiego i Culihrach trenowany przez Martinę Havelkovą, mające na koncie zwycięstwa w gonitwach II kategorii.

Na liście startowej nie zabraknie najlepszych koni trenowanych w Polsce. Starsze roczniki reprezentuje ubiegłoroczny zwycięzca WW Night Tornado trenera Krzysztofa Ziemiańskiego.

W stawce są też dwa czołowe trzylatki – derbista Jolly Jumper trenera Macieja Jodłowskiego i oaksistka Lady Iwona trenera Piotra Piątkowskiego.

Fot. Tor Służewiec

Ostatnie newsy