img: W Nagrodzie Sambora pobiegnie Indurain de Faust

W Nagrodzie Sambora pobiegnie Indurain de Faust

Głównym punktem sobotnich wyścigów na Służewcu będzie pozagrupowa Nagroda Sambora (kat. A), w której wystartuje Indurain de Faust z wyścigowej stajni partynickiego trenera Michała Borkowskiego.

Do tej międzynarodowej gonitwy dla 3-letnich ogierów i klaczy czystej krwi arabskiej na dyst. 2200 m zapisanych zostało pięć koni. Indurain de Faust po debiucie we Francji, w swoim pierwszym starcie na Służewcu zajął drugie miejsce, a następnie sięgnął po zwycięstwo, wykazując dużą waleczność.

Do Nagrody Czubaryka, gonitwy dla 3-letnich i starszych koni I grupy hodowli krajowej (2200 m) zgłoszony został Książę Persji trenera Łukasza Sucha, a do Nagrody Dżudo, gonitwy dla 3-letnich i starszych koni I grupy (1400 m) – Inter Approach tr. M. Borkowskiego.

W Nagrodzie Druida, handikapie I grupy dla 4-letnich i starszych arabów (2000 m) partynickie stajnie reprezentować będą Apollo Del Sol trenerki Justyny Domańskiej i Echaron trenowany przez Małgorzatę Kryszyłowicz.

Faith tr. M. Borkowskiego oraz I Belive in Angels tr. Ł. Sucha są na liście startowej Nagrody Demony, gonitwy dla 3-letnich i starszych klaczy II grupy hodowli krajowej (2000 m).

Fot. A. Pyzara

Ostatnie newsy