img: Trzy wygrane w niedzielę

Trzy wygrane w niedzielę

To był bardzo udany dzień na Służewcu dla partynickich koni, które trzy razy jako mijały celownik na pierwszym miejscu i dwa razy na drugim.

Zwycięską serię rozpoczął Echalon trenowany przez Justynę Domańską, który okazał się najlepszy wśród debiutujących arabskich trzylatków II gr. (1600 m). Drugą wygraną, w gonitwie dla 4-l. i st. koni czystej krwi arabskiej III gr. (1600 m), dołożył John d’Vialettes trenera Michała Borkowskiego.

Trzecie zwycięstwo wywalczył Inter Approach trenowany przez Tadeusza Dębowskiego i Marlenę Stanisławską, który pokonał rywali w gonitwie dla 4-l. i st. koni III gr. (1300 m). Wszystkich partynickich zwycięzców dosiadał Sanzhar Abaev.

Na drugim miejscu swoje gonitwy kończyły: Ever Soleado (Tereza Polesna) trenera Pawła Pałczyńskiego w płotowej Nagrodzie Rotmistrza Witolda Pileckiego (4+, 3200 m), którą wygrał Dominique z Czech (tr Pavel Tuma, dż. Jan Odlozil), oraz Glady Eagle (S. Abaev) trenowany przez T. Dębowskiego i M. Stanisławską w gonitwie dla trzylatków III gr. (2000 m), w której zwyciężyła Skarbie (tr Maciej Jodłowski, k. dż. Bolot Kalysbek Uulu).

Fot. Monika Metza-Jodłowska

Ostatnie newsy