img: Trzy partynickie klacze w Nagrodzie Soliny

Trzy partynickie klacze w Nagrodzie Soliny

Trzy klacze z partynickich stajni – I Belive In Angels i Seririo tr. Wojciecha Chaboskiego oraz Elegantka tr. Michała Borkowskiego – pobiegną w sobotę na Służewcu w Nagrodzie Soliny (Specjalnej). W niedzielę M. Borkowski będzie siodłał El Pago Pago w Nagrodzie Iwna (Przychówku).

I Belive In Angels dosiądzie Anton Turgaev, na Seririo pojedzie Konrad Mazur, a na Elegantce – Sergey Vasyutov. Faworytką jest niepokonana Inter Royal Lady pod Joanną Wyrzyk.

Tr M. Borkowski będzie w sobotę siodłał jeszcze Hadjar (Alexander Reznikov) w gonitwie dla 3-letnich klaczy czystej krwi arabskiej II gr. (1600 m), Wellingtona (Natalia Hendzel) w gonitwie dla 3-letnich koni III gr. (1800 m) i Anwar Al Khalediah (Szczepan Mazur) w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej III gr. (1800 m).

W gonitwie otwierającej sobotnie wyścigi wystartuje Tebinio tr. Wiesława Kryszyłowicza, a w tej samej gonitwie, co Wellington, pobiegnie Mystic Light trenowana przez Małgorzatę Kryszyłowicz, która pojedzie zarówno na swoim koniu, jak i na Tebinio.

W niedzielnej Nagrodzie Iwna (Przychówku) El Pago Pago (Sanzhar Abaev) zmierzy się z czołówką trzyletnich ogierów. Tego dnia tr M. Borkowski zgłosił jeszcze Awrad Al Khalediah (S. Abaev) do Nagrody El Paso, handikapu I gr. dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej (1800 m), oraz Urugwajkę (S. Abaev) do gonitwy dla 4-letnich i starszych koni II gr. (1400 m).

Ostatnie newsy