img: Startuje wyścigowy Sopot

Startuje wyścigowy Sopot

Po emocjach dnia derbowego na Służewcu wyścigi na dwa tygodnie przenoszą się z Warszawy do Sopotu. Pierwsze gonitwy, z udziałem koni z partynickich stajni wyścigowych, już w najbliższą sobotę.

W gonitwie dla 4-letnich i starszych koni wyłącznie IV grupy na sprinterskim dystansie 1200 m pobiegną: Bailando trenera Tadeusza Dębowskiego oraz Mary Queen trenera Michała Borkowskiego.

Palmuna Rmp trenowana przez Wiesława Kryszyłowicza zapisana jest do gonitwy dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej wyłącznie IV grupy (PASB) na dyst. 1600 m.

W gonitwie dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej ll grupy (specjalnej) na dyst. 1600 m spotkają się: Elkamiz trenera Petro Nakoniechnyi’ego, Cezar tr. W. Kryszyłowicza i Złota Ważka trenowana przez Małgorzatę Kryszyłowicz.

Mobecq tr. T. Dębowskiego wystartuje w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni lll grupy (1600 m), a Ekavir tr. M. Kryszyłowicz i Clara Al Khalediah tr. M. Borkowskiego pobiegną w gonitwie dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej ll grupy (PASB) na dyst. 2000 m.

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy