img: Speedy Girl druga w Nagrodzie Rosario

Speedy Girl druga w Nagrodzie Rosario

Trenowana przez Łukasza Sucha na Partynicach Speedy Girl wywalczyła drugie miejsce w Nagrodzie Rosario, międzynarodowej gonitwie z płotami dla trzylatków (2800 m) rozegranej w niedzielę na Służewcu.

Dosiadana przez partynickiego jeźdźca Oleksandra Ryzhaka klacz na finiszowych metrach wyprzedziła faworyzowanego Locomotive (Luigi Maceli) z Czech oraz Molę (Oliwia Szarłat). Do zwycięskiego Juraszka (k. dż. Rostislav Bens, tr. Marek Brezina) straciła dwie i pół długości. Piąty przybiegł Blue Aquila (Paweł Pałczyński) innego partynickiego trenera Roberta Świątka.

Fields of Gold, druga z podopiecznych tr. Ł. Sucha, zajęła czwarte miejsce w Memoriale Jerzego Eliasa, międzynarodowej gonitwie z płotami dla 4-letnich i starszych koni (3200 m). Dosiadana również przez Oleksandra Ryzhaka płotowa debiutantka walczyła do końca, przegrywając trzecie miejsce o łeb. Zwyciężył Hibernian (k. dż. Rostislav Bens, tr. Janusz Kozłowski).

W gonitwie dla 3-letnich i starszych koni IV grupy (1400 m) piąty był Subiectum trenera Michała Borkowskiego, piąta również, w gonitwie dla 3-letnich klaczy czystej krwi arabskiej II grupy (1600 m), była Gandara trenera Wiesława Kryszyłowicza.

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy