img: Sopot: Szóstka z Partynic w Pucharze KOWR

Sopot: Szóstka z Partynic w Pucharze KOWR

Drugiego dnia z wyścigami na Hipodromie Sopot jako pierwsza z koni reprezentujących partynickie stajnie do rywalizacji przystąpi Anwena trenowana przez Łukasza Sucha, która pobiegnie w gonitwie o Puchar Prezesa Sopockiej Organizacji Turystycznej dla 3-l. koni czystej krwi arabskiej ll gr. hodowli krajowej (1600 m).

Po niej na bieżni sopockiego toru zaprezentuje się Toska tego samego trenera, zapisana do Memoriału Wojciecha Kowerskiego, gonitwy dla 3-l. koni lV gr. (1600 m).

W kolejnym wyścigu, gonitwie o Puchar Krajowego Ośrodka Wspierania Rolnictwa dla 3-l. koni czystej krwi arabskiej ll gr. (specjalnej, 1600 m), na liście startowej jest aż sześć partynickich koni: Fringilla i Pustynna Aria tr. Roberta Świątka, Delikt i Echistka tr. Małgorzaty Kryszyłowicz, Prince Land tr. Ł. Sucha i Pustynia Serc tr. Justyny Domańskiej.

W gonitwie dla 4-l. i starszych koni czystej krwi arabskiej IV gr. hodowli krajowej (1600 m) o Puchar Portalu trójmiasto.pl powalczy Echeveria tr. Wiesława Kryszyłowicza.

Fot. Agata Władyczka

Ostatnie newsy