img: Służewiec: Seririo w Nagrodzie Criterium

Służewiec: Seririo w Nagrodzie Criterium

Seririo trenowana we Wrocławiu przez Łukasza Sucha zmierzy się w sobotę na Służewcu z ósemką wymagających rywali w Nagrodzie Criterium (L, kat. A).

Ta porównawcza gonitwa dla 2-letnich i starszych koni na dyst. 1300 m zgromadziła na starcie czołówkę sprinterów, z Umberto Caro i Snow Stormem, nie ma jednak wśród nich reprezentanta najmłodszego rocznika.

Dwa dwulatki, Modus Vivendi trenera Michała Borkowskiego i Terchova trenera Wiesława Kryszyłowicza, pobiegną w Nagrodzie Scyrisa, gonitwie dla 2-letnich koni I grupy hodowli krajowej (1400 m).

Ponadto w sobotę na bieżni służewieckiego toru zaprezentuje się Celtic Amal trenerki Justyny Domańskiej w handikapie IV gr. dla 4-l. i st. arabów (2200 m), tr. Ł. Such będzie siodłał Gabriellę Essence w handikapie II gr. dla 3-l. i st. koni (1800 m) i Shuriego w gonitwie dla 3-l. i st. koni IV gr. (2000 m), a tr. M. Borkowskiego reprezentować będą Dioriska i Zhaker Muscat w gonitwie dla 3-l. arabów II gr. (2000 m) oraz Terre de Breizh w gonitwie dla 3-l. koni III gr. (1200 m).

Fot. A.

Ostatnie newsy