img: Sezon 2021: Zagraniczne sukcesy koni z Partynic

Sezon 2021: Zagraniczne sukcesy koni z Partynic

Trenowane przez partynickich trenerów konie próbowały również swoich sił poza granicami kraju, przywożąc z zagranicznych torów cenne sukcesy.

Dwa zwycięstwa zapisał na swoim koncie trener Robert Świątek, oba w gonitwach z płotami na torze San Siro w Mediolanie. Jedno odniósł 4-letni Ever Soleado, drugie – 3-letni Ocean Life.

Haad Rin tego samego trenera był czwarty w gonitwie z przeszkodami G1 Grande Steeple Chase Di Milano i piąty w krosie na francuskim torze Compiegne.

Efektowne zwycięstwo w Berlinie odniósł Hipop De Loire trenera Michała Borkowskiego, wygrywając na torze Hoppegarten handikap na dystansie 2400 m podczas jednego z największych mityngów w niemieckim kalendarzu wyścigowym.

Spasski tego samego trenera zajął w niemieckim Bad Harzburgu trzecie miejsce w gonitwie z płotami Listed, a One Way Ticket był piąty w wysoko dotowanej gonitwie z przeszkodami w Compiegne.

Duży sukces zanotował arabski czterolatek Mayar Al Khalediah tr. M. Borkowskiego, finiszując na piątej pozycji w G1 Qatar Derby des Pur-Sang Arabes de 4 Ans na torze Chantilly we Francji.

Fot. Marta Nowakowska

Ostatnie newsy