img: Sezon 2021: Got De Lagarde zwycięzcą Al Khalediah Racing Festival 2021

Sezon 2021: Got De Lagarde zwycięzcą Al Khalediah Racing Festival 2021

Najważniejszym sprawdzianem na Partynicach dla 4-letnich i starszych arabów była gonitwa Al Khalediah Racing Festival 2021, którą wygrał francuskiej hodowli 5-l. Got De Lagarde (po Kerbella) służewieckiego trenera Emila Zaharieva.

W rywalizacji trzyletnich koni czystej krwi arabskiej dwa zwycięstwa na wrocławskim torze (II i I gr.) odniósł Endemol (po Wares) wyhodowany w SK Michałów i trenowany we Wrocławiu przez Wiesława Kryszyłowicza

Pozostałe gonitwy I gr. wygrały konie służewieckiego trenera Macieja Jodłowskiego – Omandor Gal (po MerciMurhib Kossack, hod. Uni-Res Sp. z o.o.) i Nazih Di Lupo (po Ontario HF, hod. M. Kurach).

W przekroju sezonu wyróżniły się także dwa trzyletnie araby francuskiej hodowli trenowane na Partynicach przez Michała Borkowskiego: og. Suny Du Loup (po AF Albahar) i kl. Maeali Muscat (po Nieshan).

Ogier po zwycięskim debiucie w gonitwie II gr. na Partynicach, wygrał także gonitwę I gr. na Służewcu i był drugi o nos w Nagrodzie Europejczyka (kat. B). Klacz wygrała II grupę we Wrocławiu i I grupę w Warszawie, zajęła też trzecie miejsce w nagrodach Europejczyka i Amuratha (kat. B).

Fot. Agata Władyczka

Tagi

Ostatnie newsy