img: Rozpocznie Bella Bonita, zakończy Madiba Movie

Rozpocznie Bella Bonita, zakończy Madiba Movie

Szóstka koni z partynickich stajni wyścigowych została zgłoszona do sobotnich gonitw na Służewcu – pięć trenera Michała Borkowskiego i jeden trenera Roberta Świątka.

Jako pierwsza na wyścigowej bieżni stołecznego toru powinna się zaprezentować Bella Bonita tr. R. Świątka, która ma zapis do gonitwy eksterierowej dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy (1400 m).

Tr M. Borkowski siodłać będzie najpierw El Pago Pago, który pobiegnie w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni wyłącznie IV grupy (1300 m). Po nim boks w maszynie startowej zajmie Hadjar, zapisana do gonitwy dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej II grupy (2000 m).

Sopot jest na liście startowej gonitwy dla 3-letnich koni wyłącznie III grupy (1400 m), zaś Anwar Al Khalediah zmierzy się z rywalami w najliczniej tego dnia obsadzonej gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej IV grupy (1400 m).

Występy partynickich koni w Warszawie zakończy Madiba Movie, zgłoszony do gonitwy dla 3-letnich i starszych koni IV grupy (2000 m).

Fot. Wiktor Rzeżuchowski

Ostatnie newsy