img: Powalczą w Listed na torze Hoppegarten w Berlinie

Powalczą w Listed na torze Hoppegarten w Berlinie

Inter Approach i Hipop de Loire partynickiego trenera Michała Borkowskiego widnieją na liście startowej dwóch gonitw rangi Listed, które zostaną rozegrane w niedzielę podczas mityngu Westminster 132. Grosser Preis von Berlin na torze Hoppegarten. Na obu koniach ze stajni Pegza Horse Racing pojedzie Szczepan Mazur.

Inter Approach zapisany jest do sprinterskiej gonitwy Ittlingen-Pokal (1200 m, 25.000 euro). Stawka liczy 11 koni reprezentujących nie tylko stajnie z Niemiec i Polski, ale także z Francji, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Hipop de Loire zmierzy się z rywalami w długodystansowej próbie Hoppegartener Steher-Preis (2800 m, 25.000 euro). W 7-konnej stawce jest również Popinjay z Czech, a także znana z polskich torów Nania.

W niedzielę na berlińskiej bieżni zaprezentuje się też Noble Claudine trenera Macieja Jodłowskiego, która pobiegnie w Ausgleich III (2400 m, 10.000 euro), a do sobotniej Jubilaumspreis 200 Jahre Deutscher Galopp (Listed, 1800 m, 25.000 euro) zapisana jest  Wedding Ring trenera Adama Wyrzyka.

Fot. A. Pyzara

Ostatnie newsy