img: Plantea pobiegnie w Nagrodzie Jaroszówki

Plantea pobiegnie w Nagrodzie Jaroszówki

Plantea z partynickiej stajni trenera Michała Borkowskiego pobiegnie w sobotę na Służewcu w sprinterskiej Nagrodzie Jaroszówki (1300 m). Pojedzie na niej Sanzhar Abaev.

Tego samego trenera podczas sobotniego mityngu będą reprezentowały również: Vortimer zapisany do gonitwy dla 3-letnich koni III grupy, które nie biegały (1600 m), oraz Aliat Al Khalediah, która wystartuje w gonitwie dla 4-letnich i starszych klaczy czystej krwi arabskiej III grupy (1600 m). Na obu koniach pojedzie Sanzhar Abaev.

Ponadto w sobotę na starcie tej samej gonitwy, co Vortimer, stanie Kontusz trenera Wojciecha Chaboskiego; Kontusza dosiądzie Konrad Mazur. W gonitwie eksterierowej dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej, które nie biegały (1400 m) rywalizować będzie Rebecca Mia trenowana przez Petro Nakoniechny’ego; pojedzie na niej Joanna Wyrzyk.

Do niedzielnych gonitw trzy konie zapisał trener Michał Borkowski. Minister Wojny pod wodzą Sanzhara Abaeva sprawdzi swoje derbowe aspiracje w Nagrodzie Irandy dla 3-letnich koni I grupy (2000 m). Sahm Al Khalediah (Sanzhar Abaev) i Esrar Al Khalediah (Konrad Mazur) wystartują w gonitwie dla 4-letnich koni czystej krwi arabskiej III grupy (2000 m).

Ostatnie newsy