img: Pewne zwycięstwo I Belive In Angels

Pewne zwycięstwo I Belive In Angels

Wrocławski trener Łukasz Such zapisał na swoje konto kolejne zwycięstwo na Służewcu, po które sięgnęła I Belive In Angels.

Partynicka klacz pod wodzą Konrada Mazura pewnie wygrała handikap III grupy dla 4-letnich i starszych koni (2200 m). Trzeci w tej samej gonitwie był Darvil trenowany przez Wiesława Kryszyłowicza i dosiadany przez Małgorzatę Kryszyłowicz.

Herbatka trenera Michała Borkowskiego dosiadana przez Sanzhara Abaeva przybiegła druga w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni IV grupy (1200 m). Zwyciężyła Nandi trenowana przez Macieja Janikowskiego i dosiadana przez Martina Srneca.

Płatne miejsca zajmowały również Emereda trenera Wiesława Kryszyłowicza i Alfatara trenera Petro Nakoniechny’ego, które przybiegły odpowiednio na czwartej i piątej pozycji w gonitwie dla 3-letnich klaczy czystej krwi arabskiej II grupy hodowli krajowej (1600 m), oraz Aliat Al Khalediah tr. M. Borkowskiego, która była czwarta gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej II grupy (1800 m).

Fot. A. Pyzara

Ostatnie newsy