img: Partynickie araby na służewiecki mityng

Partynickie araby na służewiecki mityng

Niedzielny mityng na Służewcu odbędzie się z udziałem koni arabskich z partynickiej stajni wyścigowej trenera Michała Borkowskiego.

Już w gonitwie otwarcia, dla 4-letnich i starszych klaczy czystej krwi arabskiej III grupy na dystansie 1800 m, zaprezentuje się Awrad Al Khalediah. Zgłoszenie do tej gonitwy ma również Anwar Al Khalediah, ale jak powiedział trener w „Prosto ze stajni” na portalu Traf News, będzie wycofana.

Jawahr pobiegnie w gonitwie dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy (1800 m). Klacz dwukrotnie startowała we Wrocławiu, za każdym razem finiszując na trzeciej pozycji. Warszawski program gonitw umieszcza ją na pierwszym miejscu wśród kandydatów do udziału w końcowej rozgrywce.

W gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej IV grupy (1600 m) z szansami na dobre miejsce wystartuje Dioriska.

Głównym wydarzeniem mityngu będzie Nagroda Skarba dla dwulatków, w której cztery konie trenera Macieja Jodłowskiego zmierzą się z jednym podopiecznym trenera Wojciecha Olkowskiego.

Fot. Tor Służewiec

Ostatnie newsy