img: Partynicki tramwaj

Partynicki tramwaj

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice wspólnie z MPK Wrocław postanowiły sprawić wyjątkowy, mikołajkowy, prezent wszystkim fanom wyścigów konnych i sportów jeździeckich.

Otóż we wtorek 6 grudnia na wrocławskie torowiska wyjechał „koński tramwaj”. W tym przypadku „koński” nie odnosi się do sposobu napędu, a do wyglądu. Przez najbliższy rok po Wrocławiu będzie kursował tramwaj oklejony materiałami promującymi działalność Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice.

Na tramwaju znalazły się oczywiście konie wyścigowe w efektownych, skokowych ujęciach, ponadto na pojeździe zobaczymy również konie ze stajni rekreacyjnych, na których prowadzimy naukę jazdy konnej oraz konie sportowe. Ale to nie wszystko, ponieważ Tor Wyścigów Konnych to także popularne we Wrocławiu miejsce spędzania wolnego czasu, arena wielu imprez plenerowych i muzycznych. Dlatego na tramwaju znalazły się również: zespół rockowy, piknikująca rodzina oraz biegacze, których często można spotkać na ścieżce wokół toru wyścigowego.

 

Ostatnie newsy