img: Partynicka klacz Seririo pobiegnie w Nagrodzie Deer Leapa

Partynicka klacz Seririo pobiegnie w Nagrodzie Deer Leapa

Głównym wydarzeniem najbliższej wyścigowej niedzieli na stołecznym Służewcu będzie Nagroda Deer Leapa, w której wystartuje Seririo z partynickiej stajni trenera Łukasza Sucha.

Nagroda Deer Leapa (Specjalna), to gonitwa kat. B dla 3-letnich i starszych koni na dystansie 1300 m i z pulą nagród 35 tys. zł. Dobrze biegająca od początku sezonu Seririo powalczy z ósemką rywali, wśród których są tak znakomici sprinterzy, jak Umberto Caro czy Comin’ Through.

Do niedzielnych wyścigów tr. Ł. Such zgłosił jeszcze Księcia Persji, który jest na liście startowej Nagrody Villarsa, gonitwy dla 3-letnich i starszych koni I grupy (2400 m), oraz Speedy Girl, która pobiegnie w gonitwie dla 3-letnich koni IV grupy (1800 m).

Ponadto Anwar Al Khalediah trenera Michała Borkowskiego wystartuje w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej IV grupy (1600 m), a trener Petro Nakoniechnyi zapisał dwie klacze do gonitwy dla debiutujących dwulatków hodowli krajowej (1200 m) – Usanti pobiegnie w Serii A, Numeira w Serii B.

Fot. A. Pyzara

Ostatnie newsy