img: Paradise Hill trzecia w Nagrodzie SK Krasne

Paradise Hill trzecia w Nagrodzie SK Krasne

W gonitwie dnia na Służewcu – Nagrodzie SK Krasne (kat. A) – trzecie miejsce zajęła Paradise Hill trenowana na Partynicach przez Michała Borkowskiego.

Po zwycięstwo w tej gonitwie, dla 3-letnich i starszych klaczy na dyst. 2200 m, sięgnęła Nemezis trenera Andrzeja Walickiego, która pod Sanzharem Abaevem błyskotliwym finiszem pokonała niemiecką faworytkę Nanię  pod Janem Vernerem.

Paradise Hill, na której jechał Dastan Sabatbekov, straciła do Nani trzy czwarte długości. Na piątym miejscu przybiegła inna partynicka klacz, Colonelle trenera Łukasza Sucha, której dosiadał Bolot Kalysbek Uulu.

Sobotni mityng na stołecznym torze rozpoczął się od zwycięstwa dosiadanej przez S. Abaeva debiutantki Emben de Pine tr. M. Borkowskiego w gonitwie dla 3-letnich klaczy czystej krwi arabskiej; czwarta była Orianka tr. Wiesława Kryszyłowicza, dosiadana przez Małgorzatę Kryszyłowicz.

Drugie miejsce w gonitwie dla 4-letnich i starszych klaczy czystej krwi arabskiej wywalczyła Esrar Al Khalediah, a w sprincie dla 3-letnich i starszych folblutów trzecia finiszowała Herbatka; obie klacze trenuje M. Borkowski, a jechał na nich S. Abaev.

Fot. Wiktor Rzeżuchowski

Ostatnie newsy