img: Niedziela na Służewcu: trójka z Partynic i Nagroda Cometa

Niedziela na Służewcu: trójka z Partynic i Nagroda Cometa

Do gonitw rozgrywanych na Służewcu w niedzielę trenerzy z Partynic zapisali trzy konie. Wydarzeniem dnia będzie Nagroda Cometa, w której spotka się czołówka starszych arabów.

Czteroletni Karam Muscat trenera Michała Borkowskiego wystartuje jako umiarkowany faworyt w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej III grupy (1800 m).

Lima tego samego trenera ma zgłoszenie do gonitwy handikapowej III grupy dla 3-letnich koni (1800 m), w której przyjdzie jej rywalizować z dziesiątką mocnych konkurentów.

Trenowana przez Marlenę Stanisławską 4-letnia Miracles jest na liście startowej gonitwy dla 4-letnich i starszych koni wyłącznie III grupy (1600 m). To pierwsza gonitwa uczniowska, w której koni dosiadają uczniowie i starsi uczniowie. Na Miracles pojedzie, z szansami na wysokie miejsce, Erbol Zamudin Uulu.

Głównym punktem niedzielnego programu jest Nagroda Cometa, międzynarodowa gonitwa dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej (2000 m), w której spotkają się m.in. Ocean Al Maury i Rasmy Al Khalediah.

Fot. Mateusz Błaszczak

Ostatnie newsy