img: Narodowy Pokaz Koni Arabskich oraz aukcja koni „Pride of Poland”

Narodowy Pokaz Koni Arabskich oraz aukcja koni „Pride of Poland”

Szanowni Państwo

Już po raz trzeci Polski Klub Wyścigów Konnych ma przywilej organizowania w Janowie Podlaskim Narodowego Pokazu Koni Arabskich oraz aukcji koni „Pride of Poland”. Mamy nadzieję, że w tym roku to jakże piękne święto hodowców i właścicieli odbędzie się przy udziale publiczności i bez dodatkowych ograniczeń, które przez rok determinowały wszystkie nasze przedsięwzięcia.

Tegoroczny pokaz będzie próbą selekcyjną tego co w naszym kraju udało się wyhodować w latach ubiegłych i to w stadninach państwowych jak i u hodowców prywatnych, których rola w całej branży hodowlanej rośnie i jest kluczowa dla przyszłości.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wizyty w Janowie Podlaskim w dniach 13-16.08.2021. Trzeba pamiętać, że ilość biletów jest ograniczona na każdy dzień pokazu dlatego też planujmy wcześniej swoją potencjalną wizytę.

Niech rok 2021 będzie rokiem przełomowym w walce z pandemią a radość oglądanych pięknych zwierząt pozwoli wszystkim szybciej powrócić do normalności.

Tegoroczna aukcja także da odpowiedź na pytanie Gdzie po pandemii jest hodowla koni arabskich i jak bardzo ta roczna przerwa wpłynęła na determinację do jej rozwoju na świecie. To magiczne , że małe miasto na wschodzie Polski daje taką odpowiedź w rozumieniu globalnym.

Jeszcze raz zapraszamy wszystkich do Janowa Podlaskiego

Tagi

Ostatnie newsy