img: Najlepsi w sezonie 2021: trener Łukasz Such – Bomba Sezonu

Najlepsi w sezonie 2021: trener Łukasz Such – Bomba Sezonu

Łukasz Such znakomicie zadebiutował w roli trenera – wygrał na Partynicach dziewięć gonitw, w tym pozagrupową Nagrodę Konstelacji, i zajął drugie miejsce w trenerskim czempionacie. Świetnie radził sobie także na Służewcu, zdobywając pozagrupowe Nagrody: Rzeki Wisły i Nemana.

Zwycięstwa w reaktywowanej po kilkuletniej przerwie Nagrodzie Konstelacji (kat. B) i Nagrodzie Rzeki Wisły (kat. B) były zasługą pięcioletniej Colonelle, Nagrodę Nemana (kat. B) wygrał dwuletni Akurat.

Niecodziennego wyczynu dokonała trzyletnia Hyderabadi, która wygrała pod rząd trzy gonitwy na trzech różnych torach – we Wrocławiu, w Sopocie i w Warszawie.

Na Partynicach swoje zwycięstwa dołożyły: Gabriella Essence, Książę Persji, Shuri, Trimo Girl, Zimbardo, Be Like Zazou i Akurat.

Na Służewcu Gabriella Essence wygrała pierwszogrupową Nagrodę Novary (i była piąta w Oaks), a swoje zwycięstwa dorzuciły Seririo i I Belive In Angels. Ponadto w Sopocie gonitwę wygrał Książę Persji.

Łącznie konie z partynickiej stajni Łukasza Sucha odniosły 17 zwycięstw, co uplasowało go na jedenastej pozycji w ogólnopolskim rankingu trenerów.

Fot. Wiktor Rzeżuchowski

Ostatnie newsy