img: Najlepsi w sezonie 2021: SK Michałów – Hodowca Roku i Właściciel Roku

Najlepsi w sezonie 2021: SK Michałów – Hodowca Roku i Właściciel Roku

Trzyletnie konie arabskie czystej krwi wyhodowane przez Stadninę Koni Michałów i będące jej własnością wygrały w sezonie 2021 osiem gonitw na Partynicach.

Dwa zwycięstwa odniósł Endemol (Wares – Echala po Da Adios) trenowany na Partynicach przez Wiesława Kryszyłowicza. Po wygraniu II grupy, był również najlepszy w gonitwie I grupy. Dla tego samego trenera zwyciężały jeszcze Fragola (El Omari – Formiss po Esparto) i Elgarolia (El Omari – Elganza po Sanadik El Shaklan).

Trzy gonitwy wygrały michałowskie araby, które na partynickim torze przygotowywał trener Petro Nakoniechnyi – Dragado (Kurier – De Longa po Da Adios), Wieża Dumania (El Omari – Wieża Bajek po Abha Qatar) i Esselita (Złoty Medal – Ekliptyka po Ekstern).

Bilans partynickich zwycięstw arabów hodowli i własności SK Michałów uzupełnia wygrana klaczy Ech Kurier (Kurier – Echara po Wiliam) trenowanej we Wrocławiu przez Małgorzatę Kryszyłowicz.

Dragado z powodzeniem ścigał się również na Służewcu, gdzie zwyciężył w gonitwie I grupy i zajął czwarte miejsce w pozagrupowej Nagrodzie Baska (kat. B).

Fot. Wiktor Rzeżuchowski

Na zdjęciu: Dragado i Petro Nakoniechnyi

Ostatnie newsy