img: Nagroda Janowa z partynickim Echaronem

Nagroda Janowa z partynickim Echaronem

Trenowany na Partynicach przez Małgorzatę Kryszyłowicz arabski ogier Echaron pobiegnie w niedzielę na Służewcu w Nagrodzie Janowa (kat. A 2600 m 43.750 zł), ostatnim poważnym sprawdzianie dla potencjalnych uczestników Derby (25 lipca).

Kilka innych koni z partynickich stajni wystartuje w niedzielnych gonitwach na stołecznym torze. Nebbiana i Kessi trenera Łukasza Sucha pobiegną w gonitwie dla 2-l. klaczy II gr. hodowli krajowej (1200 m). Ten sam trener będzie jeszcze siodłał Seririo w gonitwie dla 4-l. i st. klaczy III gr. (1400 m).

W gonitwie tej wystartuje również Herbatka trenera Michała Borkowskiego, który do niedzielnych wyścigów zapisał także Deneris w handikapie II gr. dla 4-l. i st. koni (1300 m) oraz Terre de Breizh i Bold Secret (ma być wycofana) w gonitwie dla 3-l. koni III gr. (1800 m). W gonitwie dla 3-l. klaczy arabskich II gr. (1600 m) na starcie stanie Orianka tr. M. Kryszyłowicz

W sobotę pobiegną dwa konie tr. M. Borkowskiego: Hasem Al Khalediah w Nagrodzie El Paso (handikap I gr. dla 4-l. i st. arabów, 1800 m) i Anwar Al Khalediah w gonitwie dla 4-l. i st. arabów III gr. (1400 m). Zapisany do gonitwy dla 4-l. i st. koni III gr. (2000 m) Tebinio tr. M. Kryszyłowicz został wycofany.

Fot. A. Pyzara

Ostatnie newsy