img: Liczna reprezentacja na sobotę

Liczna reprezentacja na sobotę

Dziesięć koni do sobotnich wyścigów na Służewcu, w tym Gensika do Nagrody Witraża, zapisał partynicki trener Michał Borkowski; jednego konia zgłosił trener Paweł Pałczyński.

Gensik wymieniany jest przez warszawski program gonitw jako główny kandydat do zwycięstwa w Nagrodzie Witraża dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej I grupy (1600 m).

Proletarius i Katharsis zostały zgłoszone do gonitwy dla 3-letnich i starszych koni III grupy (2200 m), Great Sea jest na liście startowej gonitwy dla 2-letnich koni II grupy, które nie biegały (1200 m), a Miracles ma wystartować w gonitwie dla 2-letnich klaczy II grupy (1300 m).

W gonitwie dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy (1600 m) boksy w maszynie startowej zajmą Jalma d’Vialettes i A’Asam Al Khalediah, a w gonitwie dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej wyłącznie IV grupy (1800 m) pobiegną Al Athraa i Dioriska.

Mary Queen ma zapis do gonitwy dla 3-letnich koni IV grupy (1400 m), w której ma pobiec również Zanza tr. P. Pałczyńskiego.

Fot. Tor Służewiec

Ostatnie newsy