img: Kup choinkę – pomóż dzieciom chorym na raka

Kup choinkę – pomóż dzieciom chorym na raka

Do 23 grudnia 2020r. na parkingu przy ul. Zwycięskiej 2 stoi “Choinkowy las”.

Codziennie w godz. 9:00 – 21:00 możecie nabyć tutaj piękne, żywe, świąteczne drzewka, w różnych rozmiarach, od najmniejszych do największych.

Co ważne, 10 zł od każdej sprzedanej choinki zostanie przekazane na rzecz dzieci chorych na raka z Kliniki „Przylądek Nadziei” W ubiegłym roku wspólnie zebraliśmy 12 490 zł i liczymy, że z Waszą pomocą znacznie pobijemy ten wynik w 2020 roku.

Każda z kilkuset choinek jest rozpakowana z siatki i umieszczona w stojaku. Odwiedzający mogą obejść oraz ocenić każdą choinkę ze wszystkich stron, co ułatwia decyzję o zakupie wymarzonego drzewka. Sposób prezentacji, różnorodność drzew i niepowtarzalny zapach powodują, że goście Choinkowego Las czują się jak podczas leśnego spaceru.

W choinkowym lesie znajdziemy: jodłę kaukaską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Znajdziecie tu wszystkie rodzaje choinek, będą zarówno cięte, jak i doniczkowe o wysokości od 40 cm do 6 metrów.

W choinkowym lesie odwiedzający znajdą również rozwiązanie odwiecznego problemu związanego z montażem choinki. Dzięki systemowi “easy fix” montaż do stojaka potrwa 5 sekund, a drzewko będzie stało prosto.

Ostatnie newsy