Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu - Tor Partynice

Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Strona stosuje mechanizm plików „cookies” Dowiedz się więcej

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu

Wstęp wolny

W imieniu organizatorów Wrocławskiego Klubu Jeździeckiego oraz Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice zapraszamy na Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, które odbędą się w dniach 12-13.09.2020. Początek zawodów o godz. 9:00

 

Zaplanowano rozegrać siedem rund: w randze towarzyskiej Amatorów oraz regionalnej: w klasach L, P, D, N, C i CC. Na konie czeka 100 komfortowych boksów, a na zawodników dobre warunki rywalizacji oraz puchary dla trzech pierwszych zwycięzców poszczególnych rund. Oprócz rund rozegrane zostaną konkursy otwarte od klasy L do CS. Zapraszamy zarówno dolnośląskich zawodników, ale także zawodników z innych regionów.

Kończy się lato, a kilka ostatnich deszczowych dni skłania do zgłoszeń na zawody halowe. Bez względu na pogodę, rywalizacja sportowa odbędzie się w dobrych warunkach. Zapraszamy serdecznie!

Propozycje zawodów: KLIK

Panel zgłoszeń: KLIK

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek: Karkonoska Partynice)
Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 112 (przystanek: Wyścigowa)
Z Dworca Głównego (ul. Sucha) autobus 862
Z centrum (np.przystanek J.P.2) Autobus 127 (przystanek: Zwycięska)

Tramwajem

2, 6, 7 i 17 do pętli Krzyki, tam przesiadka w autobusy 113, 612, 852, 862, 872, 892 (przystanek Wrocław Partynice). Można też tramwajami 7 i 17 dojechać na przystanek „Przyjaźni” i stamtąd pieszo już dojść na teren Toru.

Szczegóły dojazdu polecamy również sprawdzić na niezawodnej aplikacji jakdojade.pl

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!