Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu

Wstęp wolny

W imieniu organizatorów Wrocławskiego Klubu Jeździeckiego oraz Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice zapraszamy na Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, które odbędą się w dniach 12-13.09.2020. Początek zawodów o godz. 9:00

 

Zaplanowano rozegrać siedem rund: w randze towarzyskiej Amatorów oraz regionalnej: w klasach L, P, D, N, C i CC. Na konie czeka 100 komfortowych boksów, a na zawodników dobre warunki rywalizacji oraz puchary dla trzech pierwszych zwycięzców poszczególnych rund. Oprócz rund rozegrane zostaną konkursy otwarte od klasy L do CS. Zapraszamy zarówno dolnośląskich zawodników, ale także zawodników z innych regionów.

Kończy się lato, a kilka ostatnich deszczowych dni skłania do zgłoszeń na zawody halowe. Bez względu na pogodę, rywalizacja sportowa odbędzie się w dobrych warunkach. Zapraszamy serdecznie!

Propozycje zawodów: KLIK

Panel zgłoszeń: KLIK

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl