Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu

Wstęp wolny

W imieniu organizatorów Wrocławskiego Klubu Jeździeckiego oraz Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice zapraszamy na Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu, które odbędą się w dniach 12-13.09.2020. Początek zawodów o godz. 9:00

 

Zaplanowano rozegrać siedem rund: w randze towarzyskiej Amatorów oraz regionalnej: w klasach L, P, D, N, C i CC. Na konie czeka 100 komfortowych boksów, a na zawodników dobre warunki rywalizacji oraz puchary dla trzech pierwszych zwycięzców poszczególnych rund. Oprócz rund rozegrane zostaną konkursy otwarte od klasy L do CS. Zapraszamy zarówno dolnośląskich zawodników, ale także zawodników z innych regionów.

Kończy się lato, a kilka ostatnich deszczowych dni skłania do zgłoszeń na zawody halowe. Bez względu na pogodę, rywalizacja sportowa odbędzie się w dobrych warunkach. Zapraszamy serdecznie!

Propozycje zawodów: KLIK

Panel zgłoszeń: KLIK

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku „Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku „Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl