Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wrocławskie Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu

Wstęp wolny

Zawody odbędą się z udziałem publiczności - wstęp wolny.

Zapraszamy na regionalne i towarzyskie zawody w ujeżdżeniu. Zawody odbędą się na terenie hal jeździeckich z udziałem publiczności. Widzowie są zobowiązaniu do noszenia maseczek. Zawody odbędą się w godz. 9:00 - 18:00

Zawody regionalne będą rozegrane zgodnie z aktualnymi przepisami konkurencji ujeżdżenie.
Na zawodach regionalnych obowiązuje aktualna dokumentacja zgodna z przepisami i regulaminami PZJ i weterynaryjnymi.
Zawodnicy nieposiadający wymaganych dokumentów nie zostaną dopuszczeni do startów. Koń aby startować w zawodach regionalnych musi mieć wykupioną opłatę licencyjną według cennika PZJ/OZJ.
Istnieje możliwość wykupienia w biurze zawodów licencji jednorazowej dla zawodnika oraz konia. Na zawodach regionalnych obowiązują zatwierdzone przez zarząd PZJ aktualne „Wytyczne w Sprawie Warunków Organizacji Zawodów Jeździeckich w Polsce w Związku z Covid – 19” z dnia zawodów.
Zawody odbędą się przy zachowaniu obowiązujących obostrzeń związanych z EHV-1, zgodnie z uchwałą Zarządu PZJ oraz uchwałą komisji weterynaryjnej PZJ. Informacje dostępne pod adresem: https://pzj.pl/ehv-1-wazna-informacja-z-fei/
Na każdego startującego zawodnika na teren zawodów zostanie wpuszczony tylko: jeden luzak i jeden trener (w przypadku zawodników niepełnoletnich dodatkowo jeden opiekun prawny). SKANY DOKUMENTÓW – PASZPORTY KONI PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES E-MAIL: malwinaslowikowska@gmail.com, SKANY BADAŃ LEKARSKICH ZAWODNIKÓW NA ADRES E-MAIL: wroclawski.klub.jezdziecki@gmail.com

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek Wrocław Partynice)
Z centrum (Pl. Jana Pawła II): autobusy 127 i 144  (przystanek: rondo Św. Ojca Pio)
Z pętli Krzyki autobus 612

Tramwajem

tramwaje nr 7 i 17 do przystanku ul. Przyjaźni, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku Wrocław Partynice.

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl