Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wrocławskie halowe zawody regionalne i towarzyskie w skokach przez przeszkody 02/24

Wstęp wolny

Ze względu na małą liczbę zgłoszeń na zawody w najbliższy weekend, Organizator zadecydował o przeprowadzeniu parkurów treningowych. Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z możliwości przejazdów na parkurach treningowych.

Rozpoczęcie o godzinie 9.00 w sobotę i w niedzielę 10-11.02.2024 r. Koszt uczestnictwa zgodnie z propozycjami zawodów. Za opłatę startową 90 zł każda para koń i zarodnik mają do dyspozycji parkur w dwóch klasach na czas trwania po 4 minuty każdy. Po otrzymaniu sygnału uczestnik ma 240 sek. na pokonanie parkuru zgodnie z planem i opublikowaną listą. W ramach limitu czasu można pokonać cały parkur lub też oddać pojedyncze skoki. W tej cenie każda para ma prawo do dwóch parkurów dziennie na wybranej wysokości. Konkursy według propozycji bez zmian.

 

Skoki przez przeszkody – olimpijska konkurencja jeździectwa, jedna z siedmiu wspieranych przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). W tej konkurencji, koń i jeździec pokonują przeszkody ustawione na torze zwanym parkurem z jak najmniejszą liczbą błędów.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl