Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

WROCŁAW ELITE MASTERS Zawody Working Equitation

Wstęp wolny

sobota: 12:00-18:00 niedziela 9:00 - 16:00 wstęp wolny

Zapraszamy na zawody WROCŁAW ELISTE MASTERS! Wstęp dla publiczności za darmo. Working Equitation to dyscyplina, która bardzo prężnie rozwija się w Polsce, a Partynice stają się niewątpliwe centrum najważniejszych wydarzeń związanych z tym sportem.

Międzynarodowe Zawody WROCLOVE Working Equitation Elite Masters

Już w najbliższy weekend (16-17.03.2024r.) w hali Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice będziemy mogli oglądać wyjątkową sportową rywalizację, w prężnie rozwijającej się dyscyplinie jaką jest Working Equitation. Sport narodził się w Portugalii i z całą pewnością na najbliższych zawodach będzie można poczuć iberyjskiego ducha!

Working Equitation składa się z trzech testów: ujeżdżenia, zręczności i szybkości (ten ostatni wzbudza najwięcej emocji i jest uwielbiany przez publiczność). Zawodnicy i ich konie będą pokonywać różne przeszkody m.in. bramkę, byka, zagrodę czy mostek.

Wyjątkowa, międzynarodowa obsada zawodów gwarantuje widowisko na najwyższym poziomie. W najtrudniejszym konkursie klasy MASTERS zaprezentują się zawodnicy z takich krajów jak Niemcy, Szwecja i Hiszpania.
Wstęp na zawody jest bezpłatny.

Serdecznie polecamy i wszystkich, którzy będą chcieli bliżej poznać świat Working Equitation zapraszamy na specjalne zajęcia organizowane przez Wyższą Szkółkę Jazdy Partynice! Więcej informacji na stronie www.bilety.torpartynice.p

 

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl