Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Jeśli szukasz urozmaicenia Twoich treningów i alternatywnego sposobu na spędzanie czasu z koniem, niekoniecznie na jego grzbiecie, to warsztaty Horse Agility są właśnie dla Ciebie. Możliwość uczestnictwa w szkoleniu z własnym koniem, lub z koniem z naszej szkółki.

Zapraszamy na warsztaty Horse Agility
Jeśli chciałbyś poznać alternatywny sposób na spędzenie czasu niekoniecznie na końskim grzbiecie to te warsztaty są dla Ciebie!W czasie warsztatów poznasz tajniki szkolenia oraz wspólnych zabaw z końmi. Dowiesz się jak tworzyć partnerską relacje opartą na zaufaniu i szacunku.

Osoba prowadzącą Karolina Mazurkiewicz KM horsemanship school, zootechnik, zoopsycholog i instruktor jeździectwa z ponad 12-letnim doświadczeniem.

 Karolina jest organizatorką oraz prowadzącą kultowych już szkoleń „Świadomej Komunikacji z Koniem”.

Szczegóły wydarzenia:

 • 26.11
 • godziny 17.00 – 20.00
 • 2 grupy 6 osobowe
 • zajęcia praktyczne oraz teoria
 • możliwość uczestnictwa w szkoleniu z naszymi końmi lub z własnym koniem (dodatkowa opłata za boks)
 • cena 350 zł

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

Podczas części  teoretycznej szkolenia kursanci dowiedzą się w jaki sposób komunikowac się z końmi aby chetnie pokonywały przeszkody,oraz w jaki sposob je nagradzac aby byly zmotywowane do dalszego dzialania.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

W czasie praktyki będziemy ćwiczyć prowadzenie konia na luźnej linie, skręty, ruszanie i zatrzymanie bez jej naciagania. Pokonywanie przeszkód na wskazanie palecem . Targetowanie i odczulanie.

Zapisać na warsztaty możecie się tutaj

Jeśli masz pytania, napisz na adres rekreacja@torpartynice.pl

 

CZYM JEST HORSE AGILITY?

Horse Agility to dyscyplina polegająca na pokonywaniu przeszkód przez konia, którego prowadzi człowiek (partner). Podczas zawodów Horse Agility  oceniana jest partnerska relacja z koniem oraz sposób pokonywanych przeszkód. Przeszkody powinny być pokonywane bez naciągania liny oraz bez użycia presji jaką jest ręka lub bat. Każde pociągnięcie liny lub użycie presji skutkuje naliczeniem punktów karnych. Surowo zabrania się i skutkuje dyskwalifikacją: szarpanie,bicie, konia lub użycie innych sposoby okazujące silne zdominowanie konia.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

 • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
 • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
 • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
 • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

 • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
 • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl