Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wstęp wolny

Pokaz odbędzie się na krytej ujeżdżalni

W sobotę 26 marca na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice odbędzie się V Pokaz Ogierów Hodowlanych. Zobaczymy 50 reproduktorów z całej Polski w tym 16 ogierów o topowych, sportowych rodowodach

Konie zaprezentują się w widowiskowych konkurencjach: skoki luzem, pod siodłem, w układzie ujeżdżeniowym oraz w zaprzęgach sportowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, na pokaz zapraszamy w godz. 10:00 – 16:00.

Pokazy ogierów to niezwykle widowiskowe wydarzenie, a jednocześnie jedna z najskuteczniejszych form promocji reproduktorów.

Piąta edycja tej imprezy na Partynicach zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W sobotę 26 marca w przestronnych partynickich halach zobaczymy  50 reproduktorów z całej Polski. 16 z nich to ogiery o topowych rodowodach sportowych, które będziemy oglądać w skokach luzem, pod jeźdźcem, w układzie ujeżdżeniowym oraz jednego w zaprzęgu sportowym. Możliwości skokowe zaprezentują także ogiery rasy kuc connemara i kuc walijski.

Bardzo ciekawe widowisko szykuje się z udziałem trzydziestu ogierów śląskich, których prezentacja jakości chodów i urody zawsze wzbudza duże zainteresowanie miłośników tej rasy. Nie zabraknie też imponujących przedstawicieli rasy polski koń zimnokrwisty.

Organizator wydarzenia – Dolnośląski Związek Hodowców Koni – zaprasza w sobotę od godz. 10:00 do kompleksu hal jeździeckich na ternie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl