Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wstęp wolny

Pokaz odbędzie się na krytej ujeżdżalni

W sobotę 26 marca na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych – Partynice odbędzie się V Pokaz Ogierów Hodowlanych. Zobaczymy 50 reproduktorów z całej Polski w tym 16 ogierów o topowych, sportowych rodowodach

Konie zaprezentują się w widowiskowych konkurencjach: skoki luzem, pod siodłem, w układzie ujeżdżeniowym oraz w zaprzęgach sportowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, na pokaz zapraszamy w godz. 10:00 – 16:00.

Pokazy ogierów to niezwykle widowiskowe wydarzenie, a jednocześnie jedna z najskuteczniejszych form promocji reproduktorów.

Piąta edycja tej imprezy na Partynicach zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W sobotę 26 marca w przestronnych partynickich halach zobaczymy  50 reproduktorów z całej Polski. 16 z nich to ogiery o topowych rodowodach sportowych, które będziemy oglądać w skokach luzem, pod jeźdźcem, w układzie ujeżdżeniowym oraz jednego w zaprzęgu sportowym. Możliwości skokowe zaprezentują także ogiery rasy kuc connemara i kuc walijski.

Bardzo ciekawe widowisko szykuje się z udziałem trzydziestu ogierów śląskich, których prezentacja jakości chodów i urody zawsze wzbudza duże zainteresowanie miłośników tej rasy. Nie zabraknie też imponujących przedstawicieli rasy polski koń zimnokrwisty.

Organizator wydarzenia – Dolnośląski Związek Hodowców Koni – zaprasza w sobotę od godz. 10:00 do kompleksu hal jeździeckich na ternie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek Wrocław Partynice)
Z centrum (Pl. Jana Pawła II): autobusy 127 i 144  (przystanek: rondo Św. Ojca Pio)
Z pętli Krzyki autobus 612

Tramwajem

tramwaje nr 7 i 17 do przystanku ul. Przyjaźni, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku Wrocław Partynice.

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl