Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Treningi Working Equitation z Eweliną Zoń

Zapraszamy na treningi Working Equitation prowadzone przez Ewelinę Zoń. Podczas treningów skupimy się na doskonaleniu stylu jazdy, dosiadu, współpracy i komunikacji z koniem.

Zapraszamy na treningi Working Equitation prowadzone przez Ewelinę Zoń. Podczas treningów skupimy się na doskonaleniu stylu jazdy, dosiadu, współpracy i komunikacji z koniem. Będziemy pracować nad lekkością, precyzją i dokładnością wykonywanych elementów. Naszym celem będzie przygotowanie pary jeździec + koń do startu w zawodach WE. Przećwiczymy pokonywanie wybranych przeszkód z próby zręcznościowej na torze (maneability) oraz elementy ujeżdżenia. Szkolenie skierowane do jeźdźców na każdym poziomie zaawansowania.

Sylwetka trenera:
Ewelina Zoń – wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski PLWiR w konkurencjach Trail, Western Horsemanship, Western Pleasure, Superhorse oraz Reining. Zawodniczka Working Equitation. W międzynarodowych zawodach Summer Czech Open, Ewelina Zoń oraz Little King Pine zdobyli brązowy medal w klasie Masters. Ewelina dodatkowo zajmuje się szkoleniem i przygotowaniem jeźdźców oraz koni do dyscypliny ujeżdżenia, kładąc nacisk na właściwą budowę podstaw oraz na wzmocnienie umiejętności jeździeckich.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl
Koszt: 150 zł – płatne w dniu treningu.
Opłata za boks dla konia – 70 zł za dzień (siano i owies we własnym zakresie).
Możliwość zamówienia obiadu na miejscu w Barze Sjesta.

Zapraszamy serdecznie

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek Wrocław Partynice)
Z centrum (Pl. Jana Pawła II): autobusy 127 i 144  (przystanek: rondo Św. Ojca Pio)

Tramwajem

tramwaje nr 2 i 6 do pętli Krzyki, tam przesiadka w autobus 113 lub 612 i wysiadamy na przystanku Wrocław Partynice.

tramwaje nr 7 i 17 do przystanku ul. Przyjaźni, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku Wrocław Partynice.

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl