Treningi Working Equitation z Eweliną Zoń - Tor Partynice

Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Strona stosuje mechanizm plików „cookies” Dowiedz się więcej

Treningi Working Equitation z Eweliną Zoń

Zapraszamy na treningi Working Equitation prowadzone przez Ewelinę Zoń. Podczas treningów skupimy się na doskonaleniu stylu jazdy, dosiadu, współpracy i komunikacji z koniem.

Zapraszamy na treningi Working Equitation prowadzone przez Ewelinę Zoń. Podczas treningów skupimy się na doskonaleniu stylu jazdy, dosiadu, współpracy i komunikacji z koniem. Będziemy pracować nad lekkością, precyzją i dokładnością wykonywanych elementów. Naszym celem będzie przygotowanie pary jeździec + koń do startu w zawodach WE. Przećwiczymy pokonywanie wybranych przeszkód z próby zręcznościowej na torze (maneability) oraz elementy ujeżdżenia. Szkolenie skierowane do jeźdźców na każdym poziomie zaawansowania.

Sylwetka trenera:
Ewelina Zoń – wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski PLWiR w konkurencjach Trail, Western Horsemanship, Western Pleasure, Superhorse oraz Reining. Zawodniczka Working Equitation. W międzynarodowych zawodach Summer Czech Open, Ewelina Zoń oraz Little King Pine zdobyli brązowy medal w klasie Masters. Ewelina dodatkowo zajmuje się szkoleniem i przygotowaniem jeźdźców oraz koni do dyscypliny ujeżdżenia, kładąc nacisk na właściwą budowę podstaw oraz na wzmocnienie umiejętności jeździeckich.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl
Koszt: 150 zł – płatne w dniu treningu.
Opłata za boks dla konia – 70 zł za dzień (siano i owies we własnym zakresie).
Możliwość zamówienia obiadu na miejscu w Barze Sjesta.

Zapraszamy serdecznie

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek: Karkonoska Partynice)
Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 112 (przystanek: Wyścigowa)
Z Dworca Głównego (ul. Sucha) autobus 862
Z centrum (np.przystanek J.P.2) Autobus 127 (przystanek: Zwycięska)

Tramwajem

2, 6, 7 i 17 do pętli Krzyki, tam przesiadka w autobusy 113, 612, 852, 862, 872, 892 (przystanek Wrocław Partynice). Można też tramwajami 7 i 17 dojechać na przystanek „Przyjaźni” i stamtąd pieszo już dojść na teren Toru.

Szczegóły dojazdu polecamy również sprawdzić na niezawodnej aplikacji jakdojade.pl

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!