Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Szkolenie z Katarzyną Jasińską

Europejski Festiwal Konny

Zapraszamy na szkolenie z Katarzyną Jasińską, które odbędzie się 10 września 2019 r.

Kasia jest bardzo doświadczonym instruktorem. Od 20 lat zajmuje się treningiem ludzi i koni, bazując zarówno na naturalnych jak i klasycznych metodach. Doskonaliła swoje umiejętności w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii oraz w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła liczne szkolenia, między innymi zdobywając międzynarodową licencję instruktora szkoły Parelli Natural Horsemanship (2*). Jest wychowanką najlepszych na świecie nauczycieli, m.in. Lindy i Pata Parellich, Karen Rohlf, Berniego Zambail'a, Waltera Zettle'a, dra Roberta Millera i wielu innych.

Program

09:00

pierwsza część szkolenia

12:00

przerwa obiadowa

13:00

dalsza część szkolenia - do godz. 16:00

Jako sędzina Working Equitation, propaguje nie tylko tę dyscyplinę, ale również jeździectwo oparte na partnerstwie i prawidłowym rozwoju zarówno jeźdźca jak i konia, w przyjaznych i zdrowych warunkach.
Jest autorką licznych publikacji w prasie jeździeckiej, jej wykłady i szkolenia cieszą się dużą popularnością w całej Polsce. Znana z wyjątkowego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia nawet najtrudniejsze tematy potrafi wytłumaczyć w przystępny i zrozumiały sposób. Jej zajęcia prowadzone są w przyjaznej i radosnej atmosferze, ale nie brakuje im profesjonalizmu. Jej uśmiech, pasja i miłość do koni zdają się być zaraźliwe. Uczniowie zawsze wracają z zajęć pełni inspiracji, nabuzowani pozytywna energią i chęcią do samodoskonalenia.

Szkolenie: “W poszukiwaniu równowagi”
Warsztaty dla każdego. W trakcie zajęć będziemy poszukiwać równowagi w trzech podstawowych płaszczyznach: psychicznej, emocjonalnej i fizycznej, zarówno u jeźdźca jak i konia. Pomogą nam w tym odpowiednio dobrane dla każdej pary przeszkody. Skupimy się najpierw na diagnozie podstawowych problemów w komunikacji z koniem. Następnie wspólnie poszukamy rozwiązań, które jeźdźcy będą mogli wykorzystać w swoim codziennym treningu, by wzmocnić partnerstwo i dążyć do równowagi.
Zajęcia odbywają się w maksymalnie 10 konnej grupie, a ćwiczenia dostosowane są indywidualnie do poziomu każdego z uczestników.

Harmonogram szkolenia: 9:00 – 16:00 (w tym godzina przerwy na obiad)
Szczegółowy plan zostanie ustalony w zależności od poziomu i potrzeb uczestników.

Koszt udziału w szkoleniu:
• uczestnik z koniem – 270 zł
• słuchacz – 100 zł
• boks dla konia – 61,50 zł / dzień

Zapisy prosimy przesyłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl
W zgłoszeniu należy podać: imię nazwisko, formę uczestnictwa w szkoleniu. W przypadku uczestników z końmi dodatkowo imię konia, płeć oraz zapotrzebowanie na boks.
Uczestników z końmi prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy przed dokonaniem wpłaty.

Wpłaty należy dokonać najpóźniej do dnia 06.09.2019, poniżej dane do przelewu:
Gmina Wrocław – WTWK Partynice, ul. Zwycięska 2, 53-033 Wrocław
PKO BP 64 1020 5226 0000 6202 0449 1189
Tytuł: Szkolenie z Katarzyną Jasińską, imię i nazwisko
Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl

Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl