Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Szkolenie z Katarzyną Jasińską

Europejski Festiwal Konny

Zapraszamy na szkolenie z Katarzyną Jasińską, które odbędzie się 10 września 2019 r.

Kasia jest bardzo doświadczonym instruktorem. Od 20 lat zajmuje się treningiem ludzi i koni, bazując zarówno na naturalnych jak i klasycznych metodach. Doskonaliła swoje umiejętności w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii oraz w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła liczne szkolenia, między innymi zdobywając międzynarodową licencję instruktora szkoły Parelli Natural Horsemanship (2*). Jest wychowanką najlepszych na świecie nauczycieli, m.in. Lindy i Pata Parellich, Karen Rohlf, Berniego Zambail'a, Waltera Zettle'a, dra Roberta Millera i wielu innych.

Program

09:00

pierwsza część szkolenia

12:00

przerwa obiadowa

13:00

dalsza część szkolenia - do godz. 16:00

Jako sędzina Working Equitation, propaguje nie tylko tę dyscyplinę, ale również jeździectwo oparte na partnerstwie i prawidłowym rozwoju zarówno jeźdźca jak i konia, w przyjaznych i zdrowych warunkach.
Jest autorką licznych publikacji w prasie jeździeckiej, jej wykłady i szkolenia cieszą się dużą popularnością w całej Polsce. Znana z wyjątkowego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia nawet najtrudniejsze tematy potrafi wytłumaczyć w przystępny i zrozumiały sposób. Jej zajęcia prowadzone są w przyjaznej i radosnej atmosferze, ale nie brakuje im profesjonalizmu. Jej uśmiech, pasja i miłość do koni zdają się być zaraźliwe. Uczniowie zawsze wracają z zajęć pełni inspiracji, nabuzowani pozytywna energią i chęcią do samodoskonalenia.

Szkolenie: „W poszukiwaniu równowagi”
Warsztaty dla każdego. W trakcie zajęć będziemy poszukiwać równowagi w trzech podstawowych płaszczyznach: psychicznej, emocjonalnej i fizycznej, zarówno u jeźdźca jak i konia. Pomogą nam w tym odpowiednio dobrane dla każdej pary przeszkody. Skupimy się najpierw na diagnozie podstawowych problemów w komunikacji z koniem. Następnie wspólnie poszukamy rozwiązań, które jeźdźcy będą mogli wykorzystać w swoim codziennym treningu, by wzmocnić partnerstwo i dążyć do równowagi.
Zajęcia odbywają się w maksymalnie 10 konnej grupie, a ćwiczenia dostosowane są indywidualnie do poziomu każdego z uczestników.

Harmonogram szkolenia: 9:00 – 16:00 (w tym godzina przerwy na obiad)
Szczegółowy plan zostanie ustalony w zależności od poziomu i potrzeb uczestników.

Koszt udziału w szkoleniu:
• uczestnik z koniem – 270 zł
• słuchacz – 100 zł
• boks dla konia – 61,50 zł / dzień

Zapisy prosimy przesyłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl
W zgłoszeniu należy podać: imię nazwisko, formę uczestnictwa w szkoleniu. W przypadku uczestników z końmi dodatkowo imię konia, płeć oraz zapotrzebowanie na boks.
Uczestników z końmi prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy przed dokonaniem wpłaty.

Wpłaty należy dokonać najpóźniej do dnia 06.09.2019, poniżej dane do przelewu:
Gmina Wrocław – WTWK Partynice, ul. Zwycięska 2, 53-033 Wrocław
PKO BP 64 1020 5226 0000 6202 0449 1189
Tytuł: Szkolenie z Katarzyną Jasińską, imię i nazwisko
Potwierdzenie przelewu prosimy przesłać na adres: szkolenia@torpartynice.pl

Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku „Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku „Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl