Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Dolnośląski Związek Jeździecki zaprasza na dwudniowe szkolenie w terminie: 13-14.07.2020 roku, dla jeźdźców ujeżdżeniowych z Diederikiem Wigmansem w hali treningowej na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice.

Diederik Wigmans jest znanym holenderskim trenerem ujeżdżenia, mającym doświadczenie w pracy zarówno z młodymi końmi , jaki i z końmi na poziomie Grand Prix. Jest jednym z największych w Holandii sprzedawcą koni ujeżdżeniowych , które znajdują dom na całym świecie. Jest także założycielem  EQUINE Elite jednej z najpopularniejszej aukcji koni dressażowych w Holandii. Uczniami Diderika są tacy jeźdźcy jak Patrick van der Meer, Annabelle Collins, Niels Bax, Krista Kolijn czy Yvonne Losos de Muñiz.

 

Szkolenie rozpocznie się 13.07.2020 r. o godzinie 16.00 w hali namiotowej WTWK. Wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny z  Małgorzatą Brodziak tel. 691 916 193 lub Iwoną Szafir tel. 605 096 238.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek Wrocław Partynice)
Z centrum (Pl. Jana Pawła II): autobusy 127 i 144  (przystanek: rondo Św. Ojca Pio)
Z pętli Krzyki autobus 612

Tramwajem

tramwaje nr 7 i 17 do przystanku ul. Przyjaźni, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku Wrocław Partynice.

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl