Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Andreas Dibowski – szkolenie licencyjne

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice i Dolnośląski Związek Jeździecki serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na szkolenie licencyjne WKKW i skoki z Andreasem Dibowskim. W szkoleniu wezmą udział zawodnicy kadry Polski WKKW.

Szkolenie odbędzie się w hali Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice, ul. Zwycięska 2, 53-033 Wrocław. Termin szkolenia: 25-26.02.2020 roku.

Tematem szkolenia jest zimowy trening koni i jeźdźców skokowych i WKKW na różnym poziomie wyszkolenia.
W szkoleniu wezmą udział zawodnicy kadry Polski WKKW.

Zagadnienia: jazda w liniach na wprost, jazda w liniach po łukach, skakanie przeszkód na ukos pojedynczo i w liniach, przeszkody wąskie o różnych profilach ( metodyka nauczania i doskonalenie techniki pokonywania), przeszkody typu narożnik (metodyka nauczania skakania przeszkód tego typu i doskonalenie techniki ich pokonywania), skakanie przeszkód typu wąski front, narożnik połączonych w linie.

Andreas Dibowski
Złoty medalista w 2008 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, złoty medalista Mistrzostw Europy w 2011 roku w Luhmuhlen i 2013 roku w Malmo. Wszystkie medale zdobył startując drużynowo. Zwycięzca konkursu 3* w Pau w 2010 roku (na koniu FRH Fantasia), w Luhmuhlen
2011 (Butts Leon) oraz w Luhmuhlen 2016 (It’s Me). Nadal czynnie uczestniczy w zawodach jeździeckich. Były trener Polskiej Kadry Narodowej WKKW, obecnie konsultant Polskiej Kadry Narodowej WKKW.

Zapisy na szkolenie wyłącznie poprzez e-mail:

dla zawodników z końmi: arturspolowicz@wp.pl

dla szkoleniowców: kaczkowska@manes.pl. Zapraszamy!

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku „Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku „Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl