Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Andreas Dibowski – szkolenie licencyjne

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice i Dolnośląski Związek Jeździecki serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na szkolenie licencyjne WKKW i skoki z Andreasem Dibowskim. W szkoleniu wezmą udział zawodnicy kadry Polski WKKW.

Szkolenie odbędzie się w hali Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice, ul. Zwycięska 2, 53-033 Wrocław. Termin szkolenia: 25-26.02.2020 roku.

Tematem szkolenia jest zimowy trening koni i jeźdźców skokowych i WKKW na różnym poziomie wyszkolenia.
W szkoleniu wezmą udział zawodnicy kadry Polski WKKW.

Zagadnienia: jazda w liniach na wprost, jazda w liniach po łukach, skakanie przeszkód na ukos pojedynczo i w liniach, przeszkody wąskie o różnych profilach ( metodyka nauczania i doskonalenie techniki pokonywania), przeszkody typu narożnik (metodyka nauczania skakania przeszkód tego typu i doskonalenie techniki ich pokonywania), skakanie przeszkód typu wąski front, narożnik połączonych w linie.

Andreas Dibowski
Złoty medalista w 2008 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, złoty medalista Mistrzostw Europy w 2011 roku w Luhmuhlen i 2013 roku w Malmo. Wszystkie medale zdobył startując drużynowo. Zwycięzca konkursu 3* w Pau w 2010 roku (na koniu FRH Fantasia), w Luhmuhlen
2011 (Butts Leon) oraz w Luhmuhlen 2016 (It’s Me). Nadal czynnie uczestniczy w zawodach jeździeckich. Były trener Polskiej Kadry Narodowej WKKW, obecnie konsultant Polskiej Kadry Narodowej WKKW.

Zapisy na szkolenie wyłącznie poprzez e-mail:

dla zawodników z końmi: arturspolowicz@wp.pl

dla szkoleniowców: kaczkowska@manes.pl. Zapraszamy!

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl