Andreas Dibowski - szkolenie licencyjne - Tor Partynice

Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Strona stosuje mechanizm plików „cookies” Dowiedz się więcej

Andreas Dibowski – szkolenie licencyjne

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice i Dolnośląski Związek Jeździecki serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na szkolenie licencyjne WKKW i skoki z Andreasem Dibowskim. W szkoleniu wezmą udział zawodnicy kadry Polski WKKW.

Szkolenie odbędzie się w hali Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice, ul. Zwycięska 2, 53-033 Wrocław. Termin szkolenia: 25-26.02.2020 roku.

Tematem szkolenia jest zimowy trening koni i jeźdźców skokowych i WKKW na różnym poziomie wyszkolenia.
W szkoleniu wezmą udział zawodnicy kadry Polski WKKW.

Zagadnienia: jazda w liniach na wprost, jazda w liniach po łukach, skakanie przeszkód na ukos pojedynczo i w liniach, przeszkody wąskie o różnych profilach ( metodyka nauczania i doskonalenie techniki pokonywania), przeszkody typu narożnik (metodyka nauczania skakania przeszkód tego typu i doskonalenie techniki ich pokonywania), skakanie przeszkód typu wąski front, narożnik połączonych w linie.

Andreas Dibowski
Złoty medalista w 2008 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, złoty medalista Mistrzostw Europy w 2011 roku w Luhmuhlen i 2013 roku w Malmo. Wszystkie medale zdobył startując drużynowo. Zwycięzca konkursu 3* w Pau w 2010 roku (na koniu FRH Fantasia), w Luhmuhlen
2011 (Butts Leon) oraz w Luhmuhlen 2016 (It’s Me). Nadal czynnie uczestniczy w zawodach jeździeckich. Były trener Polskiej Kadry Narodowej WKKW, obecnie konsultant Polskiej Kadry Narodowej WKKW.

Zapisy na szkolenie wyłącznie poprzez e-mail:

dla zawodników z końmi: arturspolowicz(malpka)wp(kropka)pl

dla szkoleniowców: kaczkowska(malpka)manes(kropka)pl(kropka) Zapraszamy!

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek: Karkonoska Partynice)
Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 112 (przystanek: Wyścigowa)
Z Dworca Głównego (ul. Sucha) autobus 862
Z centrum (np.przystanek J.P.2) Autobus 127 (przystanek: Zwycięska)

Tramwajem

2, 6, 7 i 17 do pętli Krzyki, tam przesiadka w autobusy 113, 612, 852, 862, 872, 892 (przystanek Wrocław Partynice). Można też tramwajami 7 i 17 dojechać na przystanek „Przyjaźni” i stamtąd pieszo już dojść na teren Toru.

Szczegóły dojazdu polecamy również sprawdzić na niezawodnej aplikacji jakdojade.pl

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!