Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Szkolenie licencyjne PZJ dla instruktorów i trenerów

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice i Dolnośląski Związek Jeździecki zapraszają do udziału w szkoleniu specjalistycznym licencyjnym dla szkoleniowców PZJ z panem Bohdanem Sas-Jaworskim.

Bohdan Sas – Jaworski to zawodnik i szkoleniowiec 55 Pucharów Narodów – Złota Odznaka FEI za osiągnięcia sportowe, 9 Mistrzostw Europy, 3 Mistrzostw Świata, uczestnictwo w Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w roku 1980, do 1985 roku członek KJ ASKARB Kozienice – m.in. MP Wrocław. Od 1985 roku szkolił w różnych krajach świata – w Belgii, Południowej Ameryce – w Ekwadorze, Kostaryce, Egipcie, Libanie (trener reprezentacji Libanu  na igrzyskach panarabskich – Pan Arab Games w Katarze), od 1986 roku zamieszkuje w Niemczech, gdzie jest aktywnym jeźdźcem, zawodnikiem i znakomitym szkoleniowcem, poprowadził także reprezentację Bułgarii do Olimpiady w Sydney, współpracował jako trener z Grzegorzem Kubiakiem, współpracował przez przeszło 4 lata jako trener z Grzegorzem Andrzejem Kubiakiem – Garo Zaborów, współpracował przez ponad 2 lata jako trener z Jarosławem Skrzyczyńskim – KJ Leśna Wola, współpracował z Andrzejem Lemańskim doprowadzając zawodnika do udziału w MŚ w Kentucky. Na przestrzeni ostatnich 3 lat doprowadził juniorów szwajcarskich do tytułu Mistrza Szwajcarii w WKKW. Obecnie szkoli zawodników w regionie przygranicznym Niemcy – Szwajcaria oraz szkoli zawodników na całym świecie a w tym w Czechach (gdzie zawiązał bliską współpracę) oraz w Polsce.

Program szkolenia:

  • Rozpoczęcie godz. 9: 00 w dużej hali WTWK ul. Zwycięska 2
  • Część praktyczna 10.00 – 16.00
  • Część teoretyczna i zakończenie 17.00 – 19.00

Biuro otwarte od godz. 8.00 na terenie dużej hali.

Koszt uczestnictwa dla szkoleniowców i wolnych słuchaczy wynosi 200zł. Płatne gotówką po przyjeździe w biurze. Zgłoszenia mail: malgorzata.brodziak@torpartynice.pl, tel. 691 916 193

 

 

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku „Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku „Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku „Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku „Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl