Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Szkolenie licencyjne PZJ dla instruktorów i trenerów

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice i Dolnośląski Związek Jeździecki zapraszają do udziału w szkoleniu specjalistycznym licencyjnym dla szkoleniowców PZJ z panem Bohdanem Sas-Jaworskim.

Bohdan Sas – Jaworski to zawodnik i szkoleniowiec 55 Pucharów Narodów – Złota Odznaka FEI za osiągnięcia sportowe, 9 Mistrzostw Europy, 3 Mistrzostw Świata, uczestnictwo w Igrzyskach Olimpijskich w Moskwie w roku 1980, do 1985 roku członek KJ ASKARB Kozienice – m.in. MP Wrocław. Od 1985 roku szkolił w różnych krajach świata – w Belgii, Południowej Ameryce – w Ekwadorze, Kostaryce, Egipcie, Libanie (trener reprezentacji Libanu  na igrzyskach panarabskich – Pan Arab Games w Katarze), od 1986 roku zamieszkuje w Niemczech, gdzie jest aktywnym jeźdźcem, zawodnikiem i znakomitym szkoleniowcem, poprowadził także reprezentację Bułgarii do Olimpiady w Sydney, współpracował jako trener z Grzegorzem Kubiakiem, współpracował przez przeszło 4 lata jako trener z Grzegorzem Andrzejem Kubiakiem – Garo Zaborów, współpracował przez ponad 2 lata jako trener z Jarosławem Skrzyczyńskim – KJ Leśna Wola, współpracował z Andrzejem Lemańskim doprowadzając zawodnika do udziału w MŚ w Kentucky. Na przestrzeni ostatnich 3 lat doprowadził juniorów szwajcarskich do tytułu Mistrza Szwajcarii w WKKW. Obecnie szkoli zawodników w regionie przygranicznym Niemcy – Szwajcaria oraz szkoli zawodników na całym świecie a w tym w Czechach (gdzie zawiązał bliską współpracę) oraz w Polsce.

Program szkolenia:

  • Rozpoczęcie godz. 9: 00 w dużej hali WTWK ul. Zwycięska 2
  • Część praktyczna 10.00 – 16.00
  • Część teoretyczna i zakończenie 17.00 – 19.00

Biuro otwarte od godz. 8.00 na terenie dużej hali.

Koszt uczestnictwa dla szkoleniowców i wolnych słuchaczy wynosi 200zł. Płatne gotówką po przyjeździe w biurze. Zgłoszenia mail: malgorzata.brodziak@torpartynice.pl, tel. 691 916 193

 

 

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl