Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Szkolenie licencyjne dla instruktorów i trenerów Polskiego Związku Jeździeckiego

Serdecznie zapraszamy na szkolenie licencyjne dla instruktorów i trenerów Polskiego Związku Jeździeckiego w dniu 11.02.br. Szkolenie dostępne jest także dla instruktorów rekreacji. Tematyka szkolenia skupiać się będzie wokół pojęcia treningu mentalnego, jego elementów a także roli i znaczenia pracy mentalnej w rozwoju sportowym zawodników.

Trening mentalny wykorzystywany jest w wielu dyscyplinach sportowych na całym świecie. Istnieje wiele obszarów,  nad którymi z punktu widzenia psychologii sportu mogą pracować zarówno trenerzy, instruktorzy jak i sami sportowcy. W powszechnym rozumieniu trening mentalny utożsamiany bywa ze zbiorem metod i ćwiczeń psychologicznych, które systematycznie stosowane przez pewien czas doprowadzają np. do większej kontroli nad zachowaniem, emocjami, ukształtowania bądź wzmocnienia pożądanych cech psychicznych np. koncentracji uwagi, czy wzrostu odporności psychicznej. Szkolenie poza częścią teoretyczną, pomyślane jest jako interaktywne spotkanie, gdzie udział uczestników sięga ponad 80% czasu.

Data i godziny szkolenia: 11.02.2023  9:00-17:00

Miejsce: WTWK – Partynice,

Adres: Zwycięska 2, 55-033 Wrocław

Prowadzący: Eliza Skórczyńska – baskill.academy@gmail.com

*UWAGA*

Ponieważ szkolenie będzie miało charakter warsztatowy liczba miejsc jest ograniczona (max.25) i decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia należy przesyłać na podany adres mailowy: baskill.academy@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

 

Eliza Skórczyńska

Ukończyła studia z zakresu socjologii i komunikacji społecznej. Jest dyplomowanym trenerem biznesu i certyfikowanym coachem PCC. Należy do stowarzyszenia ICF (International Coach Federation) Ukończyła kurs facylitatorów „Train The Trainer” akredytowany przez European Association of Horse Assisted Education. Organizowała szkolenia i kliniki jeździeckie dla jeźdźców, instruktorów i trenerów zapraszając utytułowanych sędzów 5* (Peter Holler, Annette Fransen Iacobaeus) oraz wykwalifikowanych sędzów/trenerów krajowych. Sama organizowała i prowadziła szkolenia oraz warsztaty coachingowe dla biznesu i osób indywidualnych z zakresu przywództwa, komunikacji czy zarządzania emocjami. Jest współautorką innowacyjnego projektu finansowanego ze środków europejskich ‘Galopem do Celu. Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych metodą Horse Assisted Education.’ Obecnie jest w trakcie podyplomowych studiów z Psychologii Sportu w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Od strony jeździeckiej jest instruktorem jazdy konnej z ponad 20-letnim doświadczeniem, pracowała z jeźdźcami na różnym poziomie zaawansowania. Jest także licencjonowanym sędzią jeździeckim z uprawnieniami I klasy w ujeżdżeniu, sędziuje zawody krajowe i te najwyższej rangi (HPP, MP K, MPS). Od wielu lat doskonali umiejętności sędziowsko- trenerskie uczestnicząc w szkoleniach i klinikach jeździeckich. W samym 2022 brała udział w szkoleniu organizowanym przez IDOC (International Dressage Officials Club) oraz FEI dla sędziów międzynarodowych, które odbywało się w Herning podczas Mistrzostw Świata oraz podczas międzynarodowych zawodów międzynarodowych we Frankfurcie w dniach 15-18 grudnia.

 

 

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl