Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Stay Wild Festival – nowy festiwal muzyczny we Wrocławiu!

Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, sanah, Bitamina, Skubas, Sonbird, Lola Marsh i Miętha to pierwsi artyści, którzy zostali ogłoszeni wraz z zapowiedzią nowego festiwalu muzycznego Stay Wild Festival. Odbędzie się w dniach 9-10 lipca 2021 na terenie wyjątkowego Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice.

Miniony rok, bardzo dotkliwie pokazał nam, że nie na wszystko mamy wpływ. Tam, gdzie pojawiają się jakiekolwiek ograniczenia, muzyka pozwala nam przetrwać. Wyzwala ukryte emocje, łączy i nadaje sens.

W pobliżu wyjątkowego partynickiego hipodromu w dniach 9 – 10 lipca 2021 odbędzie się pierwszy Stay Wild Festival. Do line-upu zaproszono polskich i zagranicznych artystów, którzy reagują twórczo na to, co wokół.

Bilety na wydarzenie będą dostępne od 24 marca, od godz. 12:00 na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, oraz www.biletin.pl. Do 14 kwietnia cena biletu jednodniowego wynosi 99 zł, a karnetu 129 zł. Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

9 lipca 2021

Krzysztof Zalewski to człowiek orkiestra i prawdziwa sceniczna bestia. Pokazał to, gdy w 2013 roku po wydaniu płyty „Zelig” ruszył w trasę i zagrał koncerty w prawie każdym zakątku Polski. W 2016 roku wydał album „Złoto”, który pokrył się złotem i zyskał mu rzesze fanów. Kolejny spektakularny sukces przyniosła płyta „Zalewski śpiewa Niemena”, za którą otrzymał nominację do Paszportów Polityki 2018 i Fryderyka 2019, a zagrane w wyjątkowym składzie koncerty promujące wydawnictwo spotkały się ze świetnym przyjęciem, podobnie jak występy w ramach trasy „Solo Act”, podczas której Krzysztof w pojedynkę stawał na scenie i grał dla publiczności. Niedawno premierę miał kolejny album artysty “Zabawa”, z którego pochodzą takie utwory jak “Tylko nocą” czy “Annuszka”.

Posłuchaj

Daria Zawiałow jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Zadebiutowała w 2017 roku albumem „A kysz!”. Płyta szybko pokryła się Złotem, a artystka została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategoriach Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku. Dwa lata później ukazał się drugi album artystki zatytułowany „Helsinki”, który również zyskał status Platynowej Płyty już kilka miesięcy po premierze.

Posłuchaj

Skubas to artysta, który stworzył jedną z piękniejszych polskich piosenek miłosnych o… braku miłości. W swojej twórczości podróżuje w głąb ludzkich doświadczeń. Jego teksty są pełne emocji. Bez zbędnych upiększeń dotyka tematów, w których każdy słuchacz może odnaleźć cząstkę siebie. Wszystko to w akompaniamencie czasem czułych i delikatnych, czasem mrocznych, brudnych, niemal grunge’owych kompozycji.

Posłuchaj

10 lipca 2021

sanah to autorka największego przeboju roku 2020. Wiele mediów zaliczyło ją do grona największych muzycznych nadziei 2020 – i nie myliło się: od czasu sukcesu „Szampana” jej utwory i teledyski osiągają kilkaset tysięcy odtworzeń dziennie. Została też nominowana do nagrody Fryderyk 2020 aż w 3 kategoriach, w tym za najlepszy debiut. W 2020 wydała swój debiutancki album “Królowa dram”.

Posłuchaj

Sonbird to czterech młodych chłopaków z Żywca grających współczesnego indie rocka. Mają na swoim koncie nominację do nagrody muzycznej Fryderyk 2020 w kategorii Album Roku Rock za płytę “Głodny”. Dotychczasowy dorobek Sonbird sprowadza się do szybko zapracowanej opinii świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych polskich festiwalach. Z sukcesem również wyprzedają koncerty klubowe. Debiutancki album Sonbird “Głodny” ukazał się w lutym 2019 roku nakładem Jazzboy Records.

Posłuchaj

Lola Marsh to projekt wokalistki Yael Shoshany Cohen i multiinstrumentalisty Gila Landau, którzy w swojej twórczości łączą wyjątkowe teksty z ciepłymi i harmonijnymi dźwiękami. Duet zadebiutował w 2016 roku EP-ką “You’re Mine”. Rok później ukazał się ich debiutancki album “Remember Roses”. Swoją muzykę nieustannie prezentują na żywo podczas tras koncertowych po Europie i USA, oraz występów na popularnych międzynarodowych festiwalach takich Primavera Sound, Pohoda, Exit czy Pukkelpop. W najbliższym czasie odbędzie się premiera drugiego albumu zespołu, zatytułowanego “Someday Tomorrow Maybe”.

Posłuchaj

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Drogi założycieli zespołu Amara Ziembińskiego i Mateusza Dopieralskiego skrzyżowały się w 2005 roku na obozie aktorskim Machulskich. Niedługo potem dołączył do nich Piotr Sibiński. Od tamtej pory nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo iż nie zabiegają o zaistnienie w social mediach, cieszą się dużym gronem oddanych fanów. Eksperymentują z hip-hopem, zaskakują samplami i jazzowym klimatem, a temu wszystkiemu towarzyszą gry słowne autorstwa Piotra. W 2019 roku zespół zaprezentował swoją piątą płytę „Kwiaty i Korzenie”.

Posłuchaj

Miętha

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści znają się pół roku i tyle trwało napisanie i nagranie ich debiutanckiej płyty “Audioportret”. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa.

Posłuchaj

Więcej o festiwalu na www.goodtaste.pl oraz www.staywildfestival.pl.

 

 

STAY WILD FESTIVAL

9-10 lipca 2021 (piątek, sobota), godz. 18:00 (otwarcie bram godz. 17:00)

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice, Zwycięska 2, 53-033 Wrocław

 

Ceny biletów:

I pula – WARM UP TICKETS – dostępne od 24.03.2021 (od godz. 12:00) do 14.04.2021 (do godz. 11:59) lub do wyczerpania puli biletów.

Karnet dwudniowy: 129 zł

Bilet jednodniowy: 99 zł

 

II pula – KEEP UP TICKETS – dostępne od 14.04.2021 (od godz. 12:00) do 15.06.2021 (do godz. 11:59) do wyczerpania puli biletów

Karnet dwudniowy: 159 zł
Bilet jednodniowy: 129 zł

 

III pula – HURRY UP TICKETS – dostępne od 15.06.2021 (od godz. 12:00) do 10.07.2021 lub do wyczerpania puli biletów

Karnet dwudniowy: 179 zł
Bilet jednodniowy: 149 zł

 

Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. KEEP UP TICKETS). Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, oraz www.biletin.pl – sprzedaż biletów rozpocznie się 24 marca, od godz. 12:00.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

W dniach 9-10 lipca 2021 w pobliżu wyjątkowego hipodromu – Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice – odbędzie się pierwsza edycja festiwalu muzycznego Stay Wild Festival.

Miniony rok bardzo dotkliwie pokazał nam, że nie na wszystko mamy wpływ. Tam, gdzie pojawiają się jakiekolwiek ograniczenia, muzyka pozwala nam przetrwać. Wyzwala ukryte emocje, łączy i nadaje sens.

Na terenie wyjątkowego (bo jednego z trzech takich obiektów w Polsce) partynickiego hipodromu, w dniach 9 – 10 lipca 2021 odbędzie się pierwszy Stay Wild Festival. Do line-upu zaproszono polskich i zagranicznych artystów, którzy reagują twórczo na to, co wokół. W line-upie m.in. Krzysztof Zalewski, sanah, Daria Zawiałow, Bitamina, Skubas i inni. Wkrótce ogłoszenia kolejnych artystów!

 

Harmonogram:

17.00 – otwarcie bram

18:00 – start wydarzenia

Harmonogram jest orientacyjny i może ulec zmianie.

 

Stay Wild Festival – LINE-UP:

09.07.2021 / Dzień I: Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Skubas

10.07.2021 / Dzień II: sanah, Bitamina, Lola Marsh, Miętha, Sonbird

 

 

Więcej informacji na www.staywildfestival.pl i Facebooku.

Organizatorem wydarzenia jest agencja koncertowa Good Taste Production.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl