Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Wstęp wolny

Hala jeździecka - wstęp wolny

Dolnośląski Związek Hodowców Koni serdecznie zaprasza na szósty Pokaz Ogierów Hodowlanych. Zachęcamy do odwiedzenia partynickich hal 13 kwietnia.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będziecie mieli okazję zobaczyć ponad pięćdziesiąt reproduktorów z całej Polski.
Czternaście z nich to ogiery o topowych rodowodach sportowych, które będziemy podziwiać w skokach luzem, pod jeźdźcem, w pokazie ujeżdżeniowym i zaprzęgowym. Nie zabraknie także ogierów rasy kuc, które zaprezentują swoje walory użytkowe. Wydarzenie zyska dodatkową atrakcyjność dzięki udziałowi trzydziestu dwóch ogierów śląskich, których prezentacja jakości chodów i urody zawsze wzbudza duże zainteresowanie miłośników tej rasy. Ponadto, będziecie mieli okazję podziwiać przedstawicieli rasy polski koń zimnokrwisty.

Nie zapomnijcie, że wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny.
Zapraszamy wszystkich serdecznie i mamy nadzieję, że trybuny będą pełne entuzjastycznie reagującej publiczności. Pamiętajcie, że nie ma nic lepszego niż oglądanie ogierowego show na żywo.

Do zobaczenia w sobotę o godzinie 10:00!

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl