Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody CSI Wrocław

Wstęp wolny

Zawody dobędą się na hali jeździeckiej - wstęp wolny

Międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody CSI Wrocław zbliżają się wielkimi krokami. W tym roku rozegrane zostaną w dniach 6-9 października. W czterodniowej rywalizacji w hali WTWK Partynice weźmie udział 104 zawodników na 202 koniach. Reprezentować będą barwy pięciu krajów: Niemiec, Łotwy, Litwy, Polski i Ukrainy.

Program

16:00
czwartek

konkurs dla młodych koni 5- i 6-letnich, 115/120 cm, dwufazowy specjalny, pod patronatem NTB Żywienie Koni

18:00
czwartek

Mała Runda, 120 cm, dwufazowy specjalny, pod patronatem Halodoctor.pl

09:00
piątek

Elite Tour, 110 cm, dwufazowy specjalny, pod patronatem Tylkoskoki.pl

10:00
piątek

konkurs dla młodych koni 5- i 6-letnich, 115/120 cm, na punkty i czas, pod patronatem NTB Żywienie Koni

12:00
piątek

Mała Runda, 120 cm, na punkty i czas, pod patronatem Halodoctor.pl

14:30
piątek

Średnia Runda, 130 cm, na punkty i czas, pod patronatem firmy Gillmet

17:00
piątek

Duża Runda, 140 cm, dwufazowy, pod patronatem Wyścigów Konnych Wrocław

09:00
sobota

finał Małej Rundy, 125 cm, dwufazowy, pod patronatem Halodoctor.pl

11:00
sobota

Elite Tour, 110 cm, dwufazowy, pod patronatem Melo Radio

12:30
sobota

finał rundy młodych koni – Talent Of The Year, 120/125 cm, z rozgrywką, pod patronatem Legend Polskiego Jeździectwa i nagrodę Tarant Events

15:00
sobota

Duża Runda – Music Masters, 140 cm, na punkty i czas, pod patronatem firmy Indyk Warmiński

17:00
sobota

Średnia Runda, 130 cm, dwufazowy, pod patronatem Tylkoskoki.pl

09:30
niedziela

finał Elite Tour, 115 cm, na punkty i czas, pod patronatem Pro Linen

11:00
niedziela

finał Średniej Rundy, 135 cm, na punkty i czas, pod patronatem WAGO

14:00
niedziela

Grand Prix LR, 145 cm, z rozgrywką, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wrocławia i nagrodę Tarant Events

Na starcie nie zabraknie najlepszych Polaków, na czele z liderem rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego i wicemistrzem Polski Jarosławem Skrzyczyńskim. Dołączą do niego: zwycięzca konkursu Grand Prix z zeszłego roku – Dawid Kubiak, a także inni zawodnicy z krajowej czołówki: Maksymilian Wechta, Kamil Grzelczyk, Tomasz Miśkiewicz, Adam Grzegorzewski, Krzysztof Ludwiczak, Dawid Skiba oraz mistrz Polski kategorii młodych jeźdźców – Aleksander Lewandowski.

 

Z pewnością silnymi przeciwnikami będą dla nich reprezentanci Niemiec. Do Wrocławia przyjeżdżają II wicemistrz Niemiec z 2018 – Michael Kölz, który w swojej karierze wygrał 9 konkursów zaliczanych do światowego rankingu, Philipp Schober, który takich zwycięstw ma na koncie cztery, a także reprezentant młodego pokolenia – 21-letni Marvin Jüngel, który przed polską publicznością bardzo dobrze zaprezentował się w zeszłym roku zajmując 5 miejsce w Grand Prix Cavaliady w Warszawie.

 

Cztery konkursy będą szczególnie ciekawe dla kibiców. Pierwszy z nich to piątkowa Duża Runda, będąca kwalifikacją do Grand Prix. W sobotę kluczowe punkty programu to finał rundy młodych koni – konkurs Talent of the Year, z niebagatelną pulą 20 000 złotych oraz widowiskowy Music Masters na poziomie 140 cm. Zwieńczeniem zmagań będzie Grand Prix zaliczane do światowego rankingu, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Wrocławia i nagrodę Tarant Events. Tu do podziału będzie aż 120 000 złotych. Dodatkową nagrodą będzie ufundowany przez sponsora PZJ zegarek marki Albert Riele. Suma nagród pieniężnych całej imprezy wynosi 268 000 PLN.

 

Niedzielny konkurs Grand Prix przewidziany jest na godzinę 14:00. Zapraszamy do kibicowania na żywo w hali WTWK Partynice oraz przed ekranami – transmisja online dostępna będzie w TylkoSkoki TV.

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Pociągiem

Autobusem

  • Z Dworca Głównego lub Autobusowego: linia 113 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z centrum (Pl. Jana Pawła II): linie 127 i 144 do przystanku “Rondo Św. Ojca Pio” – wejścia na tor od strony ronda
  • Z  osiedla Kozanów linia 126 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w 113 lub 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Z pętli Krzyki autobus 612 do przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Tramwajem

  • Tramwaje nr 7 i 17 do przystanku “Przyjaźni”, tam przesiadka w autobus 113  i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”
  • Tramwaje nr 2 i 6 do przystanku “Krzyki”, tam przesiadka w autobusy 113, 612 i wysiadamy na przystanku “Partynice – Tor Wyścigów Konnych”

Zalecamy korzystanie z aplikacji: jakdojade.pl oraz google maps.

Rowerem

Polecamy tą formę dojazdu. Wzdłuż ulicy Karkonoskiej, po obu jej stronach, biegnie ścieżka rowerowa, którą dojedziecie bezpośrednio na tor wyścigów konnych.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!

Od 12 czerwca 2022 roku uruchomione zostało bezpośrednie połączenie kolejowe. Pociągi obsługiwane przez Koleje Dolnośląskie zatrzymują się na przystanku Wrocław-Partynice tuż przy torze wyścigów konnych.
Aktualny rozkład jazdy znajdziecie na stronie pkp.pl