Kiermasz ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" - Tor Partynice

Ogłoszenia

Czcionka

A A A

Kontrast

Strona stosuje mechanizm plików „cookies” Dowiedz się więcej

Kiermasz Ogrodniczy "Pamiętajcie o ogrodach" to impreza handlowo-wystawiennicza, która po raz trzeci zagości na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych na Partynicach – gromadząc w jednym miejscu i czasie wielu wyspecjalizowanych ogrodników i szkółkarzy, producentów i importerów małej architektury ogrodowej, ceramiki, rękodzieła oraz innych firm związanych z ogrodnictwem, spędzaniem wolnego czasu i rekreacją. Znajdzie się tu wiele propozycji do ogrodu, ogródka, na działkę, taras, balkon, parapet - w imponującej różnorodności gatunków, odmian, pokrojów, kolorów, zapachów. Kolekcje odmian poszczególnych gatunków, nowości satysfakcjonujące doświadczonych, najbardziej wymagających domowych ogrodników, ale także odmiany przeżywające drugą młodość. Zapraszamy serdecznie w sobotę – 5 września - w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz w niedzielę – 6 września - w godzinach od 9.00 do 17.00 Wstęp wolny

Jak dojechać

Komunikacją

Rowerem

Samochodem

Autobusem

Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 113 (przystanek: Karkonoska Partynice)
Z Dworca Głównego lub Autobusowego: autobus 112 (przystanek: Wyścigowa)
Z Dworca Głównego (ul. Sucha) autobus 862
Z centrum (np.przystanek J.P.2) Autobus 127 (przystanek: Zwycięska)

Tramwajem

2, 6, 7 i 17 do pętli Krzyki, tam przesiadka w autobusy 113, 612, 852, 862, 872, 892 (przystanek Wrocław Partynice). Można też tramwajami 7 i 17 dojechać na przystanek „Przyjaźni” i stamtąd pieszo już dojść na teren Toru.

Szczegóły dojazdu polecamy również sprawdzić na niezawodnej aplikacji jakdojade.pl

Rowerem

Gdybyście przyjechali do nas rowerami – tak, mamy stojaki na rowery.

Samochodem

Jeżeli postanowicie przyjechać do nas samochodem, auto możecie zostawić na parkingu przy ul. Zwycięskiej (jest to parking WTWK Partynice)  – uprzedzamy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona (300 miejsc)!